Kocam sikmeyince, otobüste sikici buldum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Kocam sikmeyince, otobüste sikici buldum.
Otobüs sallana sallana ilerliyordu. Akşamüzeri iş çıkışının bütün kalabalığı dolmuştu otobüse… Keşke bir saat önce çıksaydım annemden diye düşündüm pişmanlıkla… Son duraktan binmeme rağmen oturacak yer kalmamıştı, ayakta gidiyordum.
Başımı cama dayadım, yanımızdan sollayarak geçen otomobillerdeki insanları, kadın şoförleri, kocasının yanında kurulmuş etrafı seyrede seyrede giden kadınları gıptayla izlerken düşünmeye başladım.

25 yaşında, sarışın, güzel bir kadın olarak onlardan neyim eksikti benim de, bu otobüste, bu kalabalığın içinde sıkış tepiş yolculuk yapmak zorunda kalıyordum. Kocam bir fabrikada çalışıyor. Bense o kadar iş aramama rağmen iş bulamadım bir türlü… Sevgili kocamın maaşıyla geçinmeye çalışıyoruz. Değil otomobil, bisikletimiz bile yok.

Sonra otobüsün geçiş süresince görebildiğim yollardaki, parklardaki öpüşüp koklaşan çiftleri görünce aklıma geçim derdinden sonraki en büyük derdim geldi yine… Kocamı seviyordum, sevişerek evlenmiştik. Ama cicim ayları bitip zorluklarla karşılaşınca yalpalamaya başlamıştı evliliğimiz…

Adam fabrikada yorulup eve geliyor ve hemen yatıp uyuyor. Haftada en fazla bir, bazen çok seyrek iki sefer ancak sevişiyor benimle, ona da sevişmek denirse. Öyle yorgun, bezgin ki, boşalmayı mekanik bir vücut gereksinimi olarak görüyor sanki… En fazla 2-3 dakikada boşalıp, hemen arkasını dönüp yatıyor, ben de kendimle oynayıp boşalıyorum.

image

Geçen hafta arkadaşım Jale bana oturmaya gelmişti. Jale de evliydi, laf lafı açtı, oradan buradan derken, konu nasıl olduysa cinsel yaşamımıza geldi. Ben de ona derdimi anlattım. Dikkatle dinledi beni… Sonra da bana,
“Kızım niye dert ediyorsun? Madem seviyorsun, kocanı sevmeye devam et yine… Ayrılma. Ama hayatı kendine zindan edeceğine, bul kendine sağlam bir sikici, siktir kendini!” dedi.

“Saçmalama Jale. Ne yani, kocamı mı aldatayım?”

“Kızım bu aldatmak sayılmaz ki, seninki kendini tatmin etmek sayılır! Nasıl kocan seni beş dakikalık tatmin aracı olarak görüyorsa, sen de kendine öyle birini buluver gitsin. Kocan olacak herif adam gibi sikseydi seni! Ben bile kendimi siktiriyorum! Bakma öyle yüzüme aval aval… Napayım, kocam doyurmuyor beni!” dedi. Şok olmuştum,

“Ciddi ciddi kocandan başkasıyla mı yatıyorsun?”

“Evet canım… Hem de ne yatma… Sadece yatma değil, kalkma, dikme, amuda kaldırma, köprüye getirme… Herif resmen parçalıyor amımı götümü, yarım saat sikmeden boşalmıyor! Geçen hafta bir saati geçmiş…” dedi.

“Yuh yani, Jale sen ne diyorsun? Beni yarım saat sikseler delirirdim herhalde!” dedim.

“Yani… Neler kaçırıyorsun bir bilsen canım arkadaşım… Onun için diyorum, kendine hayatı zindan etme diye… Bırak bu eski teraneleri… Aldatmaymış, boynuzmuş, namusmuş… Hayatını yaşa biraz… Cennete git…”

image
Bu arada bu konuşmalar bile amımın sulanmasına yetmişti. Biraz daha konuştuktan sonra Jale gitti, ben de hemen yatak odasına gidip, amımı parmaklayarak boşaldım. Akşam kocam işten çıkıp geldi, yemeğini yedi, yorgunluktan hemen yatıp uyudu. Ben yine elim amımda, horlayan kocam yanımda, yarraksız öylece kalmıştım.

Aradan bir hafta kadar geçmiş, Jale’nin söyledikleri kulağımda çınlıyordu. O gün öğleden sonra annemi ziyarete gitmiştim, kocam da gece mesaisine gidecekti. Annemlerden geri dönerken de bu otobüse binmiştim. Otobüsün en arkasında, başım cama dayalı dalgın dalgın sallana sallana gidiyordum.

Otobüs duraklarda durup yolcu aldıkça kalabalıklaşmaya başladı. Sağdan soldan itmeler, sıkıştırmalar da arttı iyice… O sıkıntılı vaziyette birden kalçama bir el dokundu. Önce umursamadım, yanlışlıkla değmiştir diye düşündüm. Ama ben herhangi bir tepki göstermeyince dokunmalar gitgide okşamaya dönüştü. Eteğimin ince kumaşından, arkamı okşayan elin sıcaklığını hissedebiliyordum.

image
Her kalabalık otobüste aynı şey oluyordu, bıkmıştım bir yerde… Erkek milleti değil mi? Genci de aynı bok, yaşlısı da… Yeter ki etekli bir kadın olsun, genç yaşlı demeden fırsatını buldular mı tacize başlıyorlar. Hele benim gibi uzun bacaklı, kısa etekli güzel bir kadın görmeleri sinek gibi çekiyordu onları… Aslında şimdi de normalde her zaman yaptığım gibi dönüp müdahale etmem gerekiyordu, ama yapmadım nedense…

İçinde bulunduğum cinsel açlığın etkisi midir ne, hoşuma gitmişti taciz edilmek. Arkamdaki el kalçamı okşadıkça, teninin sıcaklığını benim tenime geçirmeye devam ettikçe kasıklarım yanmaya, amım sulanmaya başladı.

Elin sahibi iyice cüretini arttırınca buna bir son vermek gerek diye düşündüm. Yoksa herif biraz sonra üstüme çıkacaktı. Kafamı çevirip baktığımda çarpıldım. Arkamdaki erkek 30 yaşlarında, son derece yakışıklı biriydi. İri yarı, üçgen vücut, geniş omuzlar, uzun, kıvırcık saçlar… Gülümseyen, okşayıcı yeşil, evet yeşil bakışlar, kendinden emin gülümsemesi, etli, kalın dudaklar… Fırça atıp kızmak yerine ben de ona gülümseyerek önüme döndüm.

image

Hata mı yapmıştım bilmiyorum, fakat bayılmıştım adama… Popomdaki el okşaya okşaya yana kaydı. Yanımda duran elimi tuttu, arkaya çekti. Ben heyecanla ne yapmak istiyor bu adam diye düşünürken, elimi zorlayarak kendi önüne götürüverdi.

Elimin tersinde pantolon kumaşının altındaki sert şeyi hisseder etmek ateşe değmiş gibi refleksle anında elimi geri çektim. Ama tekrar elimi tuttu, erkek gücünü kullanarak tekrar pantolonun önündeki kabarıklığa bastırdı. Bu kez avuç içiyle temas ediyordum orasına… Parmaklarımı kapattırdı, kalkmış, taş gibi olmuş yarrağını tutturdu.

Bir süre öylece durduk. Heyecan doluydu içim, kıpır kıpır, yüreğim ağzımdan çıkacak gibiydi. Dudaklarım aralanmıştı heyecandan… Arkamdaki erkeğin bu cesaretine şaşırmış vaziyetteydim. Bundan önceki kaba saba tacizci adamların mıncıklamaları, çimdiklemeleri hatta, dediğim gibi bıktırmıştı. Ama bu… Bu farklıydı…

El el üstünde duruyorduk. Benim elim onun sikinin üstünde, avuçlarımın içinde… Benim elim onun avucunun içinde… Parmaklarını sıktı, benim parmaklarımı kapattı. Dolayısıyla ben de onun sikini sıkmış oldum onun zoruyla… Cinsel isteklerim, şehvet tavan yapmıştı, içim kaynıyordu, yanaklarımın yandığını hissediyordum. Diğer eli de eteğimin altından bacaklarımı okşuyordu.

image

Durdum, sonra nasıl yaptığımı hala bilmiyorum, ben de elimi hareket ettirip biraz okşadım, hafif sıktım. Anında kulağımın dibinden bir inleme sesi geldi. Sonra yönümü ona döndüm, bir an onun yeşil gözleriyle göz göze geldik. Kararımı vermiştim. Jale’nin öğüdünü tutacak, kendimi ona siktirecektim. Arzuyla kısılan gözlerimden o da verdiğim kararı anlamış olmalıydı. Kulağıma doğru eğilip,

“İnelim mi?” dedi. Hiç, bir an bile tereddüt etmedim. Dudaklarımdan fısıltıyla çıktı cevabım,

“Evet!”

İlk durakta indik, ama beni bir heyecan kaplamıştı, elim ayağım titriyordu. Elini uzattı,

“Ben Fikret…” dedi, kendine yakışan tok, kalın erkek sesiyle… Sesine de bayılmıştım herifin… Altına yatmasam bile sesiyle sikebilirdi beni… Dizlerim titredi yeni yetme kızlar gibi… Kendime şaşırıyordum. Ne oluyordu bana böyle… Bu yakışıklı köpek nasıl etkiliyordu bir anda beni… Bu arada parmaklarında nikah yüzüğü olmadığı da dikkatimden kaçmadı tabi… Zaten olsa ne fark ederdi ki, hipnotize olmuş gibiydim. Ne istese karşı çıkamayacak haldeydim.

”Ben de Gül!” dedim.

Konuşmadık hiç… Birbirimize bakışlarımız her şeyi anlatıyordu zaten… Daha otobüste inelim mi diye sorduğunda biliyorduk ne olacağını… Bana hiç bir şey söylemeden, sormadan eliyle işaret ederek bir taksi çevirdi, taksiye binip yola çıktık, ama hiç konuşmuyorduk. Elini uzatıp, elimi tuttu bir ara… Ellerimin titrediğini fark etti. Bir bayinin önünde taksiyi durdurdu,

“Sen çok heyecanlısın Gül, içecek bir şeyler alayım!” diyerek indi, bir şeyler alıp geldi. Tekrar hareket ettiğimizde ramızda bir parmak boşluk bırakmadan oturmuştu yanıma… Kısa eteğimin açıkta bıraktığı bacaklarım onun bacaklarına temas ediyordu. Elini uzatıp bacağımı okşadı yatıştırmak ister gibi…

Fazla gitmeden bir apartmanın önünde durduk, taksiden inip apartmana girdik. Kendime hayret ediyordum, hiç tanımadığım, kim olduğunu, neci olduğunu bilmediğim bir adamın evine o adamla sevişmeye, kendimi siktirmeye giriyordum.

image
Eve girdiğimizde şöyle bir taradım, bekar evi olduğu belliydi, ortalık karma karışıktı. Salona geçip oturdum. Fikret de iki tane kadeh alıp geldi. Bayiden aldığı votka ve enerji içeceğini çıkarıp kadehlere doldurdu. Benimkini uzatıp sohbete başladı benimle… Bir yandan içkilerimizi yudumluyor bir yandan konuşuyorduk.

Aradan fazla geçmeden benim hayat hikayemi öğrenmişti bile… Farkında olmadan birinci kadehi bitirmiştim, ikinciyi dolduruvermişti hemen… Alışkın olmadığım votka dilimi çözmüş, anlatmadık ne kocamı bırakmıştım, ne cinsel sorunlarımızı… İkinci kadehi de içtikten sonra heyecanım gitmiş, her yerimi ateş basmaya başlamıştı. Bülbül gibi şakıyor, sürekli bir şeyler anlatıyordum. Biraz sonra olacakların farkındaydım ve merakla ilk hareketin ondan gelmesini bekliyordum.

Fikret de sonunda zamanının geldiğine karar vermiş olmalı ki, çenemden tutup kendine çevirdi başımı… Sustum. Göz göze bakıştık bir an… Boşalmış votka kadehi hala elimde duruyordu. Gözlerini gözlerimden ayırmadan elini uzattı, elimdeki kadehi alıp kenara koydu. Yaklaştı, yaklaştı, dudaklarımı öpmeye başladı.

image
Önce hafif, okşarcasına, dudaklarımızı değdirircesine başlayan öpüşmemiz her saniye şiddetlendi. Ben de karşılık veriyordum. O etli dudaklar dudaklarımın üzerine kapanmış, adeta somuruyordu. Elleri de boş durmuyordu bu arada… Bluzumun üzerinden göğüslerimi okşuyordu. Dudaklarımı yeterince kemiren Fikret yanaklarımı, boynumu dolaşıyordu dudaklarıyla…

Bir yandan her yerimi öperken bluzumda dolaşan becerikli elleriyle bir anda yukarıya sıyırıp fırlattı bluzumu… Bir an tedirgin oldum. İlk defa yabancı bir erkeğin yanında bu vaziyette kalıyordum. Fakat dudakları tedirginliğimi bir anda aldı. Elleri sütyenimin üzerinden okşamaya başlamıştı göğüslerimi… Az sonra o da çıkarıldı.

image
Refleksle ellerimi çıplacık kalan göğüslerimi kapatmaya, o yabancı erkeğin aç bakışlarından korumaya çalıştım. Zorla tutup aşağıya indirdi ellerimi büyük bir ciddiyetle, kocamın fazla elleyip koklamadığı, dimdik kalmış iri göğüslerimi büyük bir hayranlıkla seyretti. Onun delici bakışları karşısında ürperiyordum. Meme uçlarım kabarmış, pembe uçların etrafındaki minik kabarcıklar meydana çıkmıştı.

“Offf… Gül… Harikasın bebeğim… Şu göğüslere bak…” diye inledi. O an utandım nedense… Kocamın yüzü geldi gözümün önüne geldi bir anda… Her şey bitmeden, o dönülmez yola girmeden bir fırsat, son bir çıkış belki… Vaz geçsem… Pişmanlık duygusu yükselmeye başladı zevkin yanı sıra…

“Şeyy… Fikret… Ben… Yapamam…” dedim. Gözlerini memelerimden kaldırıp yüzüme baktı.

“Neden bebeğim?” dedi o yumuşak, ikna edici, kışkırtıcı sesiyle… “Otobüsteki halini bir görseydin kendin… İstedin sen de… Benimle beraber geldin. Evimdesin. Çıplaksın. Şu anda da istiyorsun. Zorla değil, salt ben istediğim için değil, sen istediğin için buradayız bebeğim… Gülüm…”

“Biliyorum, biliyorum. Ama… Bilmiyorum… İlk defa böyle bir şey…” Parmağını dudaklarıma koydu, susturdu beni, devam edemedim.

“Ben otobüs zamparası değilim Gül. Ben de ilk defa böyle bir şey yapıyorum. İlk anda kazayla elim değdi, sonra senin güzelliğini görünce dayanamadım, devam ettirdim. İyi ki yapmışım. Anlattıklarına baksana, mutlu değilsin. Kendini bana bırak lütfen…”

Bir anda konuşmayı bırakıp göğüslerime eğildi, dudaklarıyla teker teker öpmeye başladı. Dudaklarının sıcaklığını meme uçlarımda hissetmek, o son itiraz kırıntılarını da, beni de bitirdi. “Ohhh…” diye bir inilti koptu dudaklarımdan… Bir anda her şey silindi gitti aklımdan… Ellerimi başına götürdüm, saçlarını tutup kendime çektim. Parmaklarımı saçlarının arasında dolaştırıyor, o memelerimle ilgilenirken kendimden geçiyordum.

Memelerimi öperken, bir yandan da eteğimin fermuarını indirmişti. Elimden tuttu, ayağa kaldırdı. Fermuarı açık eteğimi indirmeye çalıştı, yuvarlak kalçalarım engel oluyordu. Elimi omzuna koyup destek aldım, kalçalarımı kıvırarak eteğimi aşağıya sıyırmasına yardım ettim. Tanga külodumla kalmıştım.

Oturduğu yerde, bacaklarını aralamış, ben de dizlerinin arasında duruyordum ayakta, çıplak… Az sonra üzerimdeki tek giysi olan tangayı da koparırcasına çekti, çıkardı. Her zaman bakımlı tuttuğum kadınlığıma bakıyordu bu kez… Islanmıştım.

Elimle örtmeye çalıştım, engel oldu. Elini uzatıp parmağının ucunu kasıklarımda dolaştırdı. Zevkle inledim. Başını gömdü sonra kasıklarıma… Üçgenimi öpücüklere boğuyordu. Elleri kalçalarımda, bacaklarımda, önümde dolaşıyordu sürekli…

Kalçamdan tutup arkamı çevirdi, yuvarlaklarıma baktı, sonra iki yuvarlağımın arasına yüzünü gömdü hırsla… “Ayyy…” diye bir çığlık koptu ağzımdan, beklemiyordum bunu… Tekrar önüne çevirdi, pençelerini geçirip kendine çekti beni, yanına, koltuğa oturttu. Kendi de yere kayıp önümde diz çöktü. Bir anda, yumuşak, doğal hareketlerle yapmıştı bunu…

Dizlerimden tutup iki yana ayırdı bacaklarımı… Islak amımın dudakları aralandı hafifçe… Ellerimi arkaya koyup koltukta kaykıldım. Bacaklarımı kendim ayırdım bu kez… Bir inlemeyle amımın dudaklarına kapandı. Dudaklarını değdirdi, dilinin ucuyla yaladı biraz, sonra şişmiş klitorisimi emmeye başladı.

“Ohhhh…” diye inilti koptu benden… “Fikret… Ne yapıyorsun?”

“Amını yalıyorum bebeğim… Senin güzel, sulu amını yalıyorum. Harikasın güzelim… Her yerin gibi, amın da harika… Tadı nefis… Sularını içerim ben senin aşkım…” diyerek somurmaya başladı amımı…

Sürekli zevkten inliyor, bir yandan da kocamın ne zamandır amımı yalamadığını düşünüyordum. Sonunda Fikret ayağa kalktı, bir çırpıda üzerinde ne varsa çıkarıp attı, soyundu. Çırılçıplak kalmıştı önümde… İlk kez tanışan iki yabancı, çırılçıplak birbirimizi süzdük.

İkimiz de gördüklerimizden memnun kalmıştık. Önündeki kocaman alet dimdik beni gösteriyordu. Başı da kendi gibi kocamandı. Koyu renk, damar damar, güzel bir penisti önündeki… Yaklaştı. Kalçasını itti. O koca şey ağzıma değiyordu. Benden beklenen şeyi yaptım ben de…

Elimi alttan uzatıp parmaklarımla sertliğine dokundum. Ortasından tutup ağzıma sokmaya çalıştım başını… Girmiyordu. Dilimle başının çevresini, kenarlarını dolaştım. Islattım. Ağzımı kocaman açıp sikinin başını ağzıma almaya çalıştım. Bu kez becermiştim. Ağzımın içinde dilimi dolaştıra dolaştıra eme yalaya işimi yapmaya başladım.

Sonunda dayanamadı. Ağzımdan çıkardı sikini… Beni ayağa kaldırıp koltuğun arkasını yatırıverdi bir anda… Üçlü koltuk, yumuşacık, genişçe bir yatak halini almıştı. O yatağa yatırdı beni nazikçe, sırt üstü uzattı. Başım koltuğun irice kırlentinde, heyecanla erkeğimi bekledim. Fikret önündeki mızrağıyla benim çıplaklığımı seyrediyordu hayran hayran…

Yeterince seyrettikten, beni beklentiyle kıvrandırdıktan sonra bacaklarımı aralayıp arasına girdi dizlerinin üzerinde… Uzandı, ağırlığını vermeden, çıplaklığını, önündeki sertliği bana hissettirerek dudaklarıma kapandı. Dayanamadım, boynuna sarıldım, kendime çektim. Göğüslerim onun göğsünde ezildi. Siki apış arama baskı yaptı.

Sert sikini am dudaklarımda hissetmek delirtti beni zevkten… Kalçalarımı havaya kaldırıyor, o kalın sikinin başını am dudaklarımın arasına girmesi için çıldırıyordum. Sikinin ucunda ıslaklığımı hissettiğinde Fikret’in hareketleri de değişti. Kalçalarını indirip o koca aletiyle içime girmeye çalıştı.

Boynuna sımsıkı sarılmış, Fikret’le burun buruna, gözlerimiz birbirine kenetlenmiş vaziyette, dudaklarımı ısırarak içime girmesini bekliyordum. Başı girmiyordu. Ben bacaklarımı sonuna kadar açtım. O sikinin başını milim milim bastırdı. Zorlukla başı girdi amıma… Islaklığım artmaya başlamıştı. Milim milim çekmeye, tekrar sokmaya başladı. Sürekli bu hareketi yapa yapa ilerledi, yarısına kadar soktu sikini… Dudaklarını ısırarak,

“Off harika! Daracık amın varmış bebeğim!” dedi ve birden yüklendi. O anda gözümde şimşek çaktı sanki…

“Ahhhhh!” diye bir feryat kopardım. Koca siki bir anda köküne kadar amıma girmişti. Biraz bekledi. Dudaklarımı öpücüklere boğuyor, beni sakinleştirmeye çalışıyordu. Bense içimdeki kalınlığa alışmaya çalışıyordum. Benim zavallı, daracık amcığım ilk kez bu kalınlıkta bir yarak yiyordu. Sanki bacaklarımın arasına koca bir patlıcan sokmuştum.

Fikret kalçasını bir iki kaldırıp indirdi hafifçe… Zevk sularım vajinamı kayganlaştırmıştı iyice… Zorluk çekmiyordu. Gidip gelmeye başladı. O kalın baş vajina duvarlarımı yara yara içimde ilerliyor, geri çektiğindeyse boşluk hissediyordum oramda… Hareketleri hızlandı gitgide… Zevkle inliyor, kısık kısık feryatlar halinde içimdeki kalın sikin tadını çıkarıyordum. Bir yandan da kocamın yaptığı gibi hemen boşalacak mı diye merak ediyordum.

Boşalmak ne kelime… Daracık amcığımda bana verdiği ve benden aldığı büyük zevke rağmen hala gidip geliyordu. Bir yandan da boynumu, dudaklarımı öpüyor, eğilip meme uçlarımı yalamaya çalışıyordu. Zevkten öldürüyordu adam beni…

image
İçimden çekip çıkardı silahını… Onun yönlendirmesiyle pozisyon değiştirdik. Sırt üstü yattı, beni de üzerine çekti. Bacaklarımı aralayıp sikini zorlukla içime aldım. Dudaklarımı ısırıyordum. Yarağının üzerine tam oturduğumda belimden tuttu, indirip kaldırmaya başladı. Alışınca bu kez ben zıplamaya başladım üstünde… Ellerimi göğsüne dayamış, destek alıyor, kalçalarımı indirip kaldırıyordum.

image
Hele orgazm dalgaları başladığında kendimi kaybettim iyice… Hayatımda böyle bir zevk yaşamamıştım diyebilirim… Dakikalarca sürdü kasılmalarım… Neden sonra sakinleştim. Fikret beni üstünden attı, koltuğun üzerinde domalttı. Belimden tutup kendine çekti, arkamdan girdi bu kez…

O kalın sik bu kez başka bir açıdan giriyordu amıma… Belime bastırıp çukurlaştırıyor, kalçamı ise havaya kaldırıyordu. Siki şimdiye kadar hiç tatmadığım zevkler veriyor, hiç ellenmeyen köşe bucaklara temas ediyordu sanki… Hızlandı… Taşakları, kasıkları çarpıp duruyordu şak şak sesler çıkarıyordu. Tekrar zevk almaya, yükselmeye başladım. Az önce orgazm olmama rağmen tekrar boşalmak üzereydim. Kendime inanamıyordum.

“Ohhh… Fikret… Harika… Sik beni canım… Erkeğim… Ohhh…” diye inliyordum sürekli… Utanmayı, çekinmeyi, yasakları, ahlak duygularını bir kenara bırakmıştım. Amcığımdan başlayıp tüm vücuduma yayılan zevk dalgalarının tepesinde alçala yüksele kendimden geçiyordum.

Tekrar kasıldım, tekrar orgazm oldum. Yorgunluktan kendimi yüzükoyun koltuğa attım güçlükle… Fikret hala içimdeydi. Çıkarmamıştı sikini… Hala gidip geliyordu arkamda… Yan yatırdı beni, bir bacağımı havaya kaldırıp o pozisyonda sikini amıma gömdü, pompalamaya, sikmeye başladı. Ben resmen orgazm üstüne orgazm olup, zevk denizinde yüzüyordum.

Bir müddet sonra bacağımı indirdi ve beni tekrar sırtüstü yatırıp bacak arama girdi, amıma girip o kadar süratli gidip gelmeye başladı ki, herhalde o da boşalmak üzereydi. Bacaklarımı beline doladım. Kollarımı boynuna sarmış,

“Sik beni aşkım, sik beni erkeğim!” diye inliyordum. Fikret kasılarak içime döllerini fışkırtmaya başlamıştı. Aslında içime boşalmasını istemiyordum, ama aldığım zevkten söyleyemedim bunu ona.

Fikret’in boşalması bitmiş, üzerime uzanmıştı. Yarrağı halen içimdeydi ve sertliğinden bir şey kaybetmemişti. Az sonra doğrulup tekrar sokup çıkarmaya başladı. Ben şaşkın şaşkın bakarak,

“N’apıyorsun, boşalmadın mı sen?” dedim.

“Dur bakalım yavrum, daha yeni başladık!” diyerek dudaklarıma yapıştı, aynı zamanda da amıma pompalamaya devam etti. Hayran kalmıştım sevgilimin gücüne… Kendi kendime keşke kocam da böyle sikseydi diye düşündüm. Böyle boktan bir hayata daha güzel katlanabilirdim.

O gün aralıklarla, dura dinlene, mola vere vere Fikret beni üç posta daha sikti. Bitmiştim yorgunluktan… Duş alıp zorlukla giyinebildim. Merdivenlerden inerken koluma girip yardım etmek zorunda kaldı. Dizlerim öyle titriyordu ki… Ayakta durmakta zorlanıyordum. Apartmanın kapısında öpüşerek vedalaştık en son… Bir taksi çevirdi bana… Ellerimiz zorlukla ayrıldı birbirinden…

Gece yarısına doğru taksi beni evimin sokağının başında indirdiğinde biraz kendime gelebilmiştim. Evime girdim, hemen geceliğimi giyip yatağa girdim. Yaşadığım müthiş geceyi düşünürken uyuyup kalmışım. Sabah kocam eve geldiğinde, ben yorgunluktan yerimden kalkamadım. Kocam pijamalarını giyip yatağa gelerek,

“Ne oldu aşkım, neyin var?” diye sordu.

“Rahatsızlandım dün gece kocacım…” dedim kırık bir sesle… Üzüldü,

“Aman kendine dikkat et, şu aralar grip salgını var ortalıkta!” diyerek yanıma yattı ve uykuya daldı.

Gözümü açıp yanımda horlayan kocama baktım. (Sen zaten başka bir şey bilmezsin ki!) diyerek, ben de ona arkamı dönüp tekrar uyudum.

Uykumu iyice alarak uyandım öğleden sonra… Kocam tekrar işe gitmişti beni uyandırmadan… Üzerimdeki geceliği sıyırıp attım. Çırılçıplak, yatağımın içinde mutlulukla gerindim. Artık kocamın beni sikip sikmemesi umurumda değildi. Artık sikicimi bulmuştum.

image
Fikret’le birbirimizi ne zaman özlersek, canımız ne zaman seks isterse, bir telefon yetiyor. Atlayıp gidiyorum evine, her pozisyonda kendimi siktiriyorum. Hem onun arabası var. İstediğim gibi gezdiriyor beni… Tabi, gezdiğimiz yerlerin çoğunlukla tenha, kuytu, fantezilere uygun yerler olduğunu söylememe gerek yok…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

üniversiteden türbanlı sınıf arkadasım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

üniversiteden türbanlı sınıf arkadasım
24 yasındayım ve son sınıftayız. 4 yıldır esradan hoslanıyorum ve soyleyemıyorum. o bunun farkında ama pek ustune gıtmıyor. sık sık gulusuruz. Muhabbet de ederız ama ona asık oldugumu soyleyemedım. esra oyle bır kız ki türbanlı dar gomlek veya kazak ve dar etek uzun veya kısa gıyınıyordu ve elbette ten rengi kulotlu corap. kalcalar oyle genıstı kı penısım kabarıyordu pardesunu cıkarınca. son sınıfta bır gun sunumlar olurken ders arasında onun bacaklarına bakakaldıgımı farkeden esra sırasına gecerken etegının arkasını bayagı yukarı cekerek oturdu.oyle kı on taradftan ve yandan kapalı ama akadan o sutun bacaklar acıkta ve muhtesem. bacak bacak ustune atıp bırını dıgerının ustune atarak degıserek adeta sov yapıyordu. penisim oyle kabardı kalbım oyle attı kı kafaya taktım esrayı sıkecektım. bır yandan onun bacaklarını ızleıp hayaller kuruyordum. ders bıttı esra ayaga kalktı arkası donuktu ve ona surtunerek sınıftan cıktım ve onu bekledım nereye gıdıyorsun dedım halana mı yurda mı? halama gıdecem bugun dedı. aldım basbasa yuruyoruz ve sınıfta yaptıgı hareketı sordum ve guldu nasıldı dedı ben de cok sahane dedım bayıldım dokunmak ıstıyorum dedım aklımdan cıkmayacak. Tamam halamın evde rahat oluruz eve gıdelım de halam farketmeden senı odaya sokarım dedı.oyle de yaptık esra pardesusunu cıkardı ve gotunu elledım karnına elımı koyup kendıme cektım sıkım kalcasında surtunuyordum ve opucuk kondurdum boynuna. halası yemege cagırdı gıttı yedı ve geldı halasına ders calısacagını soyledı kapıyı kılıtledı. artık basbasaydık esrayla.kumas etek gomlek ve turban ten rengi kulotlu corap.ıkı kolumla kendıme yapııstırdım bır elım gotunu oksuyor dıger elım memelerını dudaklarına yapıstım. o ne dolgun dudak ne ırı meme ve yumusak gottu be ıyıce delırdım artık. gomlegının ılıklerını cozdum sutyenını dısarı cıkardım memeler fora elledım oksadım emmek ıcın yumuldum. koskocaman memeler sallanıp ıyıce azdırdı benı. etegının fermuarını acıp yavas yavas ındırdım ve bacaklarını yavas yavas oksadım. kulot da gıyınmemıstı pedını cıkardım attım amından ve yataga yatırdım ben de uzerıne yattım. once onden surtundum memelerını emdım opustuk baya sonra domaltıp gotune surtundum durdum ıyıce yuklendım yataga yuzukoyun uzandı daha da abandım memelerını tuttum oksadım amına elımı attım oksadım durdum ve ben bır posta bosaldım. esra sokta gıbıydı ama daha baslangıctı. spermlerı sıldık kulotlu corabının amın uzerınde makasla delık actık ve yıne yatırdım. memeler dudaklar yanaklar her yanını yalayıp opup duruyorum ve penısımı amına gecırdım. o nasıl bır sıcaklıksa hemen esrayı kavradım ve durmamacasına gıttım geldım sureklı bacaklarından gotune memelerden amına heryerı oksayarak ve ona soylemeden farkına vardırmadan ıcıne bosaldım.boyle bır zevk daha yasanmazdı cunku kondom yoktu 🙂 esra da tamamen onun ustune cokunce anladı bosaldıgımı ne yaptıgımı sordu kızarak ya hamıle kalırsam dıye. ılacı var dedım kullanırsın bıse olmaz deyınce sustu ve bende bır kez daha amında gıdıp gelmeye basladım ve defalarca bosaldık. ama sımdı araya mesafe gırdı ve bır ımamhatıpte ogretmenlık yapıyor. gıdebılsem de tekrar sıkısebılsek ondakı guzellık kımse de yok

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

3 kiz kardes bir masor

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

3 kiz kardes bir masor
Merhaba arkadaslar size gecen eylul ayinda uc kiz kardesle basimdan gecen olayi anlatmak istiyorum. Ben evli bir cocugu olan 28 yasinda bir masorum. Lux bir otelde spa masaj merkezim vardir. Basimdan cok olay gecmistir cok anilarim vardir ama bunu sizlerle paylasmak istedim. Bu yaz uc kiz kardes geldi otele ikisi kapali biri acik yaslari buyuk olanin 32 yasinda bir cocuklu (ismiler gercek degildir.) Adi seda kapali uzun boylu biraz kilolu guzel bir kadin.

Ortancisida uzun boylu kapali zayif guzel bir bayan ismi eda bununda bir cocugu vardir 27 yasinda. En kucukleri orta boylu acik esmer guzeli yeni evli cok taze bir gelin diyelim ismide sude 23 yasinda. Neyse bunlari cok yakindan tanidim tatil boyunca bunlar kocalarinin isi oldugu icin ucu beraber gelmisler hepsininde maddi durumu iyi oldugundan rahat rahat yiyip icip geziyorlardi.geldikleri ucuncu gun sude benim isyerime geldi ve biraz bilgi aldi cok konuskan zengin kizi havalarindaydi. Neyse biraz bilgi verdikten sonra hosuna gitmisti ama tek basima kalamiyacini soyledi ablaminda gelmesini istedi bende tabi olur neden olmasin dedim. Yanliz aksam yemekten sonra gelmelerini soyledim hem kimse olmuyacagini hemde daha rahat olursunuz dedim onlarda tamam dedi.

Aksam olunca yemekte sonra gelmislerdi iceride kimse kalmamisti isiklari kapatim tek odaya gecmistik biraz sohbetten sonra eda ve sude ile tanismistik iyice biraz daha guven gelmisti eda fazla konusmuyordu. Neyse sudeye ic camasirlarinin kalmasini soyledim ve masaya uzanmasini soyledim ben hazirlanip gelecegim dedim 5 dk sonra geldigimde sude masada yatiyor yuz ustu ablasi edada sandelyede bizi izliyordu.ben isime koyuldum yavas yavas bacaklardan sirtindan derken sohbet kesilmis her kez anin tadini yasiyordu. Sirtini ovarken sutyenin bagini cozdum yavas yavas ovup goguslerine kadar ovuyordum sude kendinde gecmisti zaten.edada hayret ve saskinlikla bizi izliyordu hic konusmuyordu arada bir telefonuyla oynuyordu. Ordan bacaklara tekrar indim ve sudenin bacak arasini oksuyordum elim seyine degdikce bi sirkeleniyordu bunuda eda karsidan anliyirdu isterseniz ic camasirinizi cikartabilirsiniz dedim ve sude dunden razi gibi cikartabilirsiniz dedi yavas yabas cikattiktan sonra kalcasina biraz yag doktum oksamaya basladim arasina elini sokuyordum hic birsey demiyordu oda iyce kivama gelmisti. Biraz daha elimi asagilara surunce anlamistim zevk sulari elime gelmisti bundan firsat biletek elimi iyice sojtum arasina bi parmagim aminda diger parmagim analinda oksuyordum ve benimki dimdik olmus sortumu yirtacak gibiydi.

Edanin gozu ordaydi ve ne yaptigimizi cok iyi biliyordu. Sude birden onunu dondu kucucuk gogusleri ve tertemiz amiyla kardimdaydi. Yeter bu kadar birszda ablama masaj yap dedi ustune havluyu alarak ablasinin yanina gitti ablas olmaz diyordu baska birsey demiyordu. Bende yanina gittim benim elim daha sicakken edanin eli yaniyordu elinden tuttum buyrun lutfen dedim. Sudenin niyeti belliydi ablasini kufurtup tek kalmamakti. Eda nazli birsekilde geldi . Ustunu cikartmak istememisti bende yok lutfen bana birakin dedim. Burda sadece biz variz baska kimse yok dedim. Sude gulerek gecti oturdu. Sandalyeye. Sonra edadan uzanmasini ve gozlerini kapatip kendini bana birakmasini soylemistim. Eda uzandi uzerinde tunik altinda tayti vardi basinda esarp bile duruyordu once bacaklari ovmaya topuklarini ovdum sonra yavas yavas yikari ciktim. Bi on dk kucuk masajlardan sonra tunigini yukari kaldirdim guzel kalcasi dim dik karsimdaydi. Taytini yavas yavas cikardim altinda siyah kulodu vardi. Zibinin kancasini cozerken elime bir islaklik geldi evet edada zevke gelmisti otururken.

Taytini cikartip bacaklarina biraz masajdan sonra tunigi ve esarpina gelmisti. Tunigi yukariya kadar sivadim esarpi kendi cozdu tunigide cikarfi kendi zibinida ben cikartim siyah ic camasirlariyla tekrar uzandi. Her tarafini yagladim iyice sirtini bacaklarini ocarken sude yanima geldi edanin kulotudunu cikartmak istedi ama eda izin vermeyince sude benim ablacim ben cikartiyirum rahat ol dedi kulodunu ve sutyenini cikardi cok guzel bir vucut daha karsumdaydi. Sude eline yagi aldi ve edanin kalca arasina bosaltti. Birazda ben devam edeyim dedi kucuk elleriyle ablasinin kalca arasini oksuyordu. Ve kendi uzerindeki havluyu indirip benim yanima geldi. Hadi artik bitirelim bu isi deyip elini seyime atarak disari cikarp oksamaya basladi ve dudaklarina yapismamla birbirimizi yemege basladik. Elimi kalcasina atarak cektim kendime yasladim iyice seyim bacak arasina girmeye zorluyordu. Bizi bu halde goren eda kalkti oturdugu yerden bizi izliyordu. Sude hemen masaya uzandi hadi sik beni diye yalvariyirdu resmen. Sude bacaklarini ayirip belime doladim icine girmem ciglik cigliga kaldi yavas yavas git gel yaparken elimi edanin amina atarak oksamaya basladim bi anda sude sokuuordum. Fazla surmeden bosaldim ben.

Sude hayal kirikligina ugrayarak cok uzulmustu baygin birsekilde uzandi masaya. Eda hadi yeter bu kadar sacmalik ablam merak edecek diyerek banyo bile yapmadan kacar gibi gittilrr. Ertesi gun sude havuzda tek basina yuzuyordu ablalari yoktu yaniba gidip biraz muhabbet sonra gel sana son kez bi masaj yapayim diyerek. Odama giturdum geciktiricimi surmustum hazirlikliydim. Odaya girer girmez yapistim dudaklarina biraz opustukten sonra domaltip amina soktum bagirta bagirta yarim saat siktikten sonra yorulup oturdu kucagima bunu tekrardan domaltip analdan zorlarken parmagimi soktum benimkini zorlarken aci hissetip or ayi bosver amimi sik diye yalvariyordu biraz daha siktikten sonra ben bosalmistim sude de defalarca bosalmisti. Tam cikarken senden birsey istiyecem dedi hic zenci tanidigimin oldugunu sordu bende var dedim o zaman sen bizim ucumuze yetmessin onu alip bu gece gelirmis dedi tabiki zevkke dedi.. sude edayi ikna etmisti belliydi ama buyuk olan sedayi nasil ikna etti diye sasirmistim. Neyse gece arkadasim olan afrikali bir zenci vardi.

Onu cagirdi. Yine hazirligimi yapip gittik.. gece on ikiye geliyordu. Odanin kapisini caldik aile odasiydi iki odali diger odanin kapisi kapali bizi iceri aldilar eda ile sude ama seda yoktu. Neyse biraz muhabbet biraz tanisma fastindan sonra. Sude kalkti afrikali zenci arkadasiminin yanina oturduk ve elini seyine atarak ise baslamisti zenci de kucagina alip opusuyorlardi bizde edaa izliyorduk. Bende edanin yanina gecip dudaklarina yapistim yataga uzanip opusyorduk ustunde geceligi vardi elimi amina attigimda yanmisti ami parmaklamaya basladim amini iyice kudurmustukki amina soktum kafami emiyordum deli gibi zevk sularini ve eda altta ben ustte sikmeye baslamistim. Zenci yan yatakta domaltip oda inletiyordu sude bagira bagira inliyordu ikiside bi yarim siktikten sonra ben edanin analina parmaklamaya basladim bi iki parmak derken edanin hosuna gidiyordu ama yorgunluktan kimildayamiyordu.

Zenci sudeni agzina vermis emdiriyordu saclarindan tutarak. Sonra sude geldi bizim yatak cift kisilik edanin yanina ikiside domaltip ayni yatakta sikiyorduk ikisinide sonra eda yorgunluktan dustu yataga. Sude yeni gelin doymak bilmiyordu benimkini aldi sgzina rmiyordu deli gibi hemde arkadam zenci sikiyordu. Sonra zenci kucagina aldi bunu alta gecip hoplayiyordu havalarda bende yatirdim zencinin ustune arka deligene biraz zorladim girmedi yag doktum genislettikten sonra ikimiz beraber tost yaltik sude yi yeni gelini yaraga doyurmustuk ikmiz birde bunun goguslerine yuzune bosaldik. Superdi diyerek yyzunde gulucukker saciyordu.

Eda tsmam bu kadar yeter hadi diyordu. Benim aklima seda geldi onu sordum nefd diye o da yan odada cocuklarla beraber dedi bi cagirirmisiniz belki oda ister dedim. Eda cagirmaya gitti geldiginde ne var dercesine bir tepki gosterdi ama gozu buzim seylerdeyde bunun yanina gidip zenci arkadan ben onden sarilip opup emmeye baslayincaya kadar tepkisinigostertiyordu sonra birakti kendini bize bunu koca kalcasinin deligini aminin icina kadar emdikten sonra hem onden hem arkadan sikip biraktik oda mutlu olmustu. Ama hepside ayni yatakta perisan vaziyette yatiyorlardi. Nizim gitmemizi istediler. Bizde ciktik iki gun sonrada otelden ayrildilar ama sude cok fenaydi cok azgin cok taze birseydi cok kisiyle sex yaptim ama bukar cilgin bir kadina denk gelmemistim. Yorumlara gore diger hikayelerimide anlatabilirim arkadaslar iyi gunler..

Alıntıdır

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Canım kardeşim büyümüş

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Canım kardeşim büyümüş
Selam ben Gizem bunu nasıl anlatacağımı bilmiyorum aslında, yaşadıklarıma ben halen inanamıyorum. ben 29 yaşında 164 boyunda 60 kilo beyaz tenli balık etli bir kadınım. Kapalı bir kadın olmasam da namusuma düşkün bir kadınım, daha önce hiç ilişkim olmadı. Babam ve kardeşim Giray ile birlikte müstakil bir evde yaşıyorum. Annem ben henüz 17 yasinda iken vefat etti, babam ise evlenmediği için kardeşimi ben büyüttüm diyebilirim. Kardeşim Giray ile aramızda 10 yaş var. Bu olay ise 1 ay önce başımdan geçti. Başta çok kızdım ama sonradan ben de bu günaha kapıldım.

Giray üniversite sınavına hazırlanıyor, geçen yıl kazanamadığı için de çok stresli ve tek destekçisi benim. Giray ile hep çok yakınızdır, değerlimdir o benim. Ellerimde büyüdü sonuçta.

O sabah babam her zamanki gibi erkenden işe gitmişti, Giray ile oturmuş muhabbet ediyorduk.
Sıkıntılı olduğu belliydi.
Giray: Şey, abla. Sana birşey diyebilir miyim?
Ben: Söyle tabii ablacım.
Giray: Şey ya…
Ben: Ne oldu ablacım söylesene.
Giray: Abla ben sana aşığım, seni deliler gibi arzuluyorum!

Bir an dünya başıma yıkılmıştı. Ne diyeceğimi bilemedim, midem bulanmıştı ve başım dönüyordu.

Ben: ???! NE?? Saçmalama Giray ablanım ben senin ne diyosun ya?
Giray: Evet abla bence sen çok seksi bir kadınsın ve yalnız olmayı asla hak etmiyorsun. Lütfen benimle birlikte ol lütfen! Senin için her şeyi yaparım aşığım sana anlasana!
Ben: Giray dayak geliyor bak ne biçim konuşuyorsun sen? Akşam babam gelince görüşürüz…

Deyip odama kapandım.
Moralim çok bozulmuştu ve ağlıyordum. Ellerimde büyüttüğüm kardeşim, kıymetli Giray’ım bana aşık olduğunu ve beni arzuladığını söylüyordu. Bu bana çok iğrenç gelmişti ama istemdışı ıslanmıştım.
Çok garip duygular içerisindeydim, bir yandan iğrenç geliyordu ama diğer yandan kadınlık gururum okşanmıştı.
Ben cidden seksi miydim?

Ben ağlarken Giray odamın kapısına dayandı. Abla özür dilerim unutalım her şeyi diyordu dışarıdan. Kapıyı açtım ve Giray’a önce bir tokat atıp sarıldım.

Ben: Giray…
Giray: Söyle abla.
Ben: Ben cidden seksi miyim?
Giray: Şey, yani eee…
Ben: Söylesene seksi miyim değil miyim, az önce öyle dedin içeride.
Giray: Evet seksisin abla, hem de çok! Tam 5 yıldır hep seni düşünerek…

“Tamam bu kadar yeter!” Diyerek Giray’ı susturdum. Yüzüne bakıp biraz yanaklarını okşadım. Kardeşim çok yakışıklı ve iri bir çocuktu, boyu en az 1.80 vardı. Parmak uçlarımın üzerinde kalkıp dudağına bir öpücük kondurup gülümsedim. Şaşırmış ve yüzü kızarmıştı. Kendi kendime “Ne yapıyorum ben böyle” diye iç geçirdim.

Giray şaşkınlığını çabucak yendi ve beni kucağına aldı.
Ben: Giray ne yapıyorsun???
Giray: Hayalimi gerçekleştiriyorum canım ablam.

Hiç birşey diyemedim, kendimi olayın akışına bırakmıştım.

Beni odamdaki yatağıma yatırdı ve üzerime çıkıp dudaklarımdan ö başladı, karşılık vermekte başta tereddüt etsem de ben de karşılık vermeye başladım, kalbim küt küt atıyordu. “Ablam benim, canım ablam dudakların çok tatlı” dedi. Ben hiç ses çıkarmıyordum. Üzerimi yavaşça soymaya başladı. Bir yandan da boynumu öpüyordu, o öptükçe içimdeki ateş daha da hiddetleniyordu. Üzerimi tamamen çıkardı ve göğüslerimi emmeye başladı bir yandan da eli ile amıma masaj yapıyordu. Ben de hafif hafif inliyordum. İyice ıslanmış vıcık vıcık olmuştum. “Ablam benim ne güzel memelerin var bembeyaz.” Dedi kardeşim. Daha sonra amıma indi ve amımı yalamaya başladı arada bir göt deliğimi de yalıyordu ve bu bana çok zevk veriyordu.bir süre sonra boşaldım “Giray artık sok içime, seni istiyorum.” Diye inledim.
“Tamam canım ablam ama her şeyin bir sırası var!” Deyip ayağa kalkarak penisini dudaklarıma sürtmeye başladı. Penisi çok iriydi ve kocaman kocaman damarları vardı. “Ben… Ben nasıl yapacağımı bilmiyorum Eray…” Dedim. “Yavaş yavaş yala ablam, gerisini ben hallederim” dedi. Dediğini yaptım, hafif hafif ucunu dillemeye başladım. Giray derin bir oh çekti ve saçlarımdan tutup beni yönlendirmeye başladı. “Şimdi ağzını aç” dedi, dediğini yaptım yavaş yavaş ağzıma sokmaya başladı. Sonra birden hızlı hızlı yapmaya ve boğazımın derinliklerine kadar sokmaya başladı, midem bulanmıştı ama dayanıyordum. Birden hırıltılı bir sesle “Geliyorum abla!” Diyerek boğazımın derinliklerine boşaldı. Daha sonra dudağımı yalamakla öpmek arasında öperek ağzımdan akan kendi döllerini temizledi.
“işte şimdi hayalimi gerçekleştireceğim. Diyerek penisini amıma dayadı. Bakireydim ve kızlığımı canım kardeşime verecektim. Yavaş yavaş içime sokmaya başladı. İlk kez yaptığım için çok acı vericiydi. “Ohh ablam daracık amcığın var!” Diyordu Giray.
Yavaş yavaş sokarken belimden tutup birden içime kökledi. Çok canım yanmıştı ve bir çığlık attım. Kızlığım gitmiş ve gözlerimden yaşlar akıyordu. Giray “Ohhh ablam bak amcığın kanıyor, benim kadınım oldun, canım karım, canım ablam” diye söylenerek sikiyordu. Ben de iyice zevk almaya başlamış inliyordum. Uzun sure siktikten sonra yine belimden kavrayıp kendine çekti “İçime boşalma hamile kalırım!” Dediysem de beni dinlemedi. Ben çırpınırken iyice üstüme yüklenip içime boşaldı. Ben de orgazm olmuştum. Dudağından öpüp “Canım ablam, karım.” Diyerek elimden tutup duşa götürdü, duşta suyu açtık ve aabunlanip yikanmaya başladık. Ama Giray’ın siki yine kalkmıştı. Sikinden tutarak “Ablacım bu yine kalkmış, ne yapcaz?” Diye gülümsedim. “Canım ablam” diyerek beni duvara yasladı ve eğilip göt deliğimi dillemeye başladı. Daha sonra göt deliğime ve sikine duş jeli sürdü ve sikini götüme dayadı. Eliyle ağzımı kapanarak yavaş yavaş sokmaya başladı. Bacaklarımı hissetmiyordum ama ses çıkaramıyordum ve ağlamaya başladım. Sonra birden götüme yüklendi. Vücudum ikiye bölündü sandım. Ve çığlık attım. “Sabır ablam alışacaksın!” Diye git gellerini hizlandirmaya devam etti. En sonunda içime patladı ve duş alıp çıktık. Çok zevk almıştım. Daha sonra bana hamile kalmayayım diye ertesi gün hapı verdi. 1 aydır her gün defalarca sikişiyoruz, amım genislemeye başladı artık. Canım kardeşim büyümüş te ablasını sikiyor.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

mirayı kocası onunde yaptım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

mirayı kocası onunde yaptım
Merhaba değerli okuyucular yıllarca bu tür sitelerdeki hikayeleri okurum gerçekliği varsa bile çok basit dille çok klişe yazılmışlar hikayenin ne konusu var ne başı var ne sonu hepsi birbirinin aynısı neredeyse daha özenilerek yazılması gerektiğini düşünüyorum.

bugün ilk kez hikaye yazıyorum buarada beğenmenizi umuyorum hikayeme başlamadan önce biraz kendimi anlatmak isterim ben istanbul’da yaşayan 22 yaşında 180 boyunda 74 kilo yakışıklı geniş omuzlu atletik ve güçlü üniversite mezunu arap kokenli seks konusunda yaşıma rağmen oldukça tecrübeliyim.

bu hikaye 2010 yılının haziran ayında yaşadığım hikayedir ve gerçekliğinden kesinlikle şüpheniz olmasın..geçen yıl mayıs ayında hafta sonu biraz dinlenmek ve kafa dağıtmak için balıkesir’e bağlı marmara adasına gittim sakin bir yer olduğu için orayı tercih etmiştim adada temiz ve mütevazı bir pansiyona yerleştim 8-10 odalı bir pansiyondu ve yaklaşık 15 kişi kalıyordu.

önce dışarıda birkaç saat yürüyüş yaptım daha sonra odama çekilip 3-4saat kadar dinlendim akşam oluncada restorana indim birşeyler yemek için yan masamda 30lu yaşlarda genç bir çift oturuyordu bir yandan yemek yerken bir yandan onlara bakıyordum alkolü biraz fazla kaçırdıkları için seslerinin fazla çıktığını farketmiyorlardı ve epeyce dikkat çekiyorlardı yemeğimi bitirdikten sonra odama çıktım yatmaya..

ertesi gün öğleden sonra adayı biraz turlamaya çıktım akşamki çiftle karşılaştım dolaşırken sima olarak tanıdıkları için beni selam verdiler biraz muhabbet ettik pansiyona kadar beraber yürüdük konuşarak beyefendinin adı ilker di istanbul da bir dış ticaret şirketinde yönetici olarak çalışıyordu 32 yaşında yaklaşık 175 boylarında hafif kilolu yakışıklı biriydi eşinin adı ise miray ingilizce öğretmeni oda iyi bir kolejde çalışmaktaydı miray ise 30 yaşında 1.55boylarında minyon ve çok tatlı bir bayandı birbirlerine çok yakışıyorlardı akşam restoranda görüşmek üzere ayrıldık pansiyona geldiğimizde ben odama çekildim biraz kitap okudum ve dinlendim akşam buluştuk restoranda aynı masaya oturduk hep beraber bayağı samimi olduk o akşam ve birbirimizi çok iyi tanıdık çok sıcak insanlardı ilker in babası eski bir müteahhit olduğu için maddi durumları iyiydi büyükçekmece de güzel bir sitede dubleks dairede oturuyorlardı 2yıl önce önce evlenmişlerdi ve çocukları yoktu o gece geç saatlere kadar muhabbet ettik düşünce ve kafa yapısı olarak çok ortak noktamız vardı.

ertesi gün adadan ayrılmam gerekiyordu onlar birkaç gün daha kalacaklardı birbirimizin telefon numaralarını ve mail adreslerini almıştık istanbul da görüşmek üzere..hafta içi ilker i ekledim msn den konuşmaya başladık yaklaşık iki hafta boyunca sürekli konuştuk msn den birbirimizin güvenini kazandıktan sonra seks konusunda konuşmaya başladık ilker le miray tabularını yıkmış geniş insanlardı ilker bana eşim olsa başka bir erkekle paylaşıp paylaşmayacağımı sordu bende eşim olmadan böyle bir soruya cevap veremeyeceğimi söyledim benden empati yapmamı istedi tamam dedim düşünmeye başladım evliyim bir eşim var onu çok seviyorum eşimi başka bir erkeğin altında gözümün önünde zevkten inlerken adam eşimi deli gibi pompalarken düşündüm heyecandan ağzım kurudu nefesim kesildi çok acayip bir duyguydu ilk kez düşünmüştüm böyle birşey bir yandan canım yanmıştı ama bir yandanda hiçbir fantaziden almadığım zevki aldım..

sonraki gün ilker le konuşurken senle bugün önemli bir konu konuşmak istiyorum dedi tamam konuşalım dedim biz 1 yıldır farklı çiftlerle eş değiştiriyoruz dedi bende dünkü muhabbetten tahmin etmiştim aslında olabilir tabi sizin tercihinizdir dedim bana 3lü bir fantazilerinin olduğunu anlattı kaliteli güvenilir yakışıklı bir partner arıyorum seni düşündüm dedi eşininde kabul ettiğini söyledi bende biraz düşünmek istediğimi söyledim sonuçta seks olarak tecrübeliydim ama bu tür bir ilişkiye hiç girmemiştim..

ilker e kabul ettiğimi söyledim seks konusunda çok azgın bir insanım enerjim hiç bitmiyor avantajmıdır dezantajmıdır bilmiyorum ama böyle bir yapım var hafta sonu pazar günü sözleştik ilker adresini verdi bana google maps ten baktım tam olarak anladım evin yerini haftasonunu iple çekiyordum 3gün vardı daha geceleri zor uyuyordum heyecandan çünkü miray gerçekten çok seksi bir bayandı 30yaşında olmasına rağmen 20liklere taş çıkarırdı çok pürüzsüz bir cildi vardı çok diri göğüsleri vardı..

pazar günü 6ya doğru evden çıktım 1.5 saat sürdü büyükçekmece ye gitmem zili çaldım miray açtı kapıyı spor giyinmişti bende öyle tabi tatlığı ve seksiliği üzerindeydi yine özel hazırlanmıştı o güne belliydi parfümü çok tahrik ediciydi çok azdırmıştı beni kabaran pantolunumu ceketimle kamufle ederek salona geçtik yemek yediğimi varsa soğuk alkollü birşeyler alabileceğimi söyledim ilker de aynı şekilde 3tane soğuk bira getirdi miray içerken bir yandanda muhabbet ediyoruz yarım saat geçti 8falandı saat ilker isterseniz yukarı çıkalım artık dedi yatak odaları üst kattaydı tamam olur dedim..

geniş güzel döşenmiş bir odaydı gece lambası yanıyordu ama yaz olduğu için hava o saatte kararmamıştı daha ilker hadi davetiyemi bekliyorsunuz başlayın siz dedi çok acayip bir duyguydu yazarken gözümün önünde canlanıyor tamam dedim uzanmıştık yatağa elbiselerimiz üzerimizde yapıştım miray ın dudaklarına sıcacıktı sert bir şekilde sevişmeye başladık birbirimizi soymaya başladık yavaş yavaş ilker elinde birasıyla bizi izliyordu 10yıl birbirini görmemiş sevgililer gibi sevişiyorduk çırıl çıplaptık sonunda ikimizde miray benim kaslı göğüslerimi yalıyor bende onun ipek gibi tenini okşuyordum 69 pozisyonuna geçtik miray benim yarrağıma dil atmadan 17cm e ulaşmıştı bile kalınlığıda heyecanlandırmıştı onu büyük bir şehvetle yalıyordu bende onun küçük tatlı amcığını yalıyordum dil darbelerini vurdukça nekadar dar olduğunu farkettim yaklaşık 15dk sürdü ön sevişmemiz ilker soluksuz arada bir yutkunarak izledi bu anları..

miray sırtüstü uzanmış içine girmemi bekliyordu belinden tutup kendime çektim önce başını bir kaçkez vurdum amcığına sonra yavaş yavaş köklemeye başladım yatağın örtüsünü tırmalıyordu amcığını kaplamıştım tamamen ve hızı giderek arttiyordum birkaç dakika bu pozisyonda kaldıktan sonra pozisyon değiştirdik yatakta dizlerinin üstünde ters çevirdim dogstyle pozisyonda içine girdim tekrar bukez bir hızar edasıyla odun keser gibi gidip geliyordum içinde sürtünmeden amcığından alev çıkacaktı neredeyse tekrar pozisyon değiştirdik bacak omuzuna geçtik öyle sert pompalıyordumki gençliğin verdiği enerjiyle dewalt kırıcı gibiydim yatağın altından çıkacaktık nerdeyse ilker le göz gözeyken patladım volkan gibi ilker in yüzünde acı ve zevki aynı anda gördüm onunda yarrağı kalkmış dimdik olmuştu çok tahrik olmuştu gördüklerinden istersen sen devam et dedim ben çekildim kenara ilkerle başladılar sevişmeye bu kez ben onları izliyordum ilker içine girmeye başladı miray ın bende uzandım yanlarına miray ın göğüslerini yaladım bir süre ilker çok geçmeden patladı hemen zor dayanmıştı izlemekten patlamanın eşiğine gelmişti zaten 3ümüz uzandık yatağa 20dk kadar sohbet ettik sonra benzer pozisyonlarda birer posta daha tekrarladık..

duşlarımızı aldıktan sonra salona geçip birer bira daha açtık ilker hiç unutamayacağı bir gün yaşadığını ve fantazide son noktanın bu olduğunu söyledi bende aynı şekilde çok büyük zevk aldığımı söyledim..saat 10.30gibi oradan ayrıldım eve döndüm daha sonra sürekli konuşmaya devam ettik ilker ve miray la iyi bir dost olduk birkaç kez daha bir araya geldik seks için.daha anlatacağım bir çok hikaye var zamanım oldukça onlarıda yazacağım gizlilik için ilker ve miray ismini ben uydurdum bunuda belirtmek isterim yazdığım bu hikaye ilk olduğu için cümleleri çok iyi kuramamış yada hata yapmış olabilirim bunun için hepinizden özür dilerim msn adresim zewkli_ve_aktif@hotmail.com heyecan yaşamak isteyen kaliteli çiftler ve bayanlarla tanışabilirim

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Özel Hayata Karşı Suçlar….!!

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Özel Hayata Karşı Suçlar….!!
Özel Hayata ve Hayatın Gizli Alanına Karşı Suçlar

T.C.K nın Özel Hayata ve Hayatın Gizli Alanına Karşı Suçlar
ksmının, 132 – 140 arası maddelerde belirtilen suçların,
kısmi ve (veya) bariz şekilde, internet alanınızın
türk videolar, gizli videolar, amatör videolar, gizli resimler,
amatör resimler, bölümünde işlendiği bunlara ek olarak dini,
ulusal simge ve değerlerin toplum önünde küçük düşürüldüğü,
yıpratıldığı gözlemlendiğinde;
İşbu sebeplerden dolayı T.C.K nın;

Madde 134
(1) Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlâl eden kimse,
iki yıldan altı yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle
ihlâl edilmesi hâlinde, cezanın alt sınırı iki yıldan az olamaz.

(2) Kişilerin özel hayatına ilişkin görüntü veya sesleri ifşa eden
kimse, üç yıldan sekiz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Fiilin basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde,
ceza yarı oranında artırılır.

Madde 138
(1) Kanunların belirlediği sürelerin geçmiş olmasına
karşınverileri sistem içinde yok etmekle yükümlü olanlara
görevlerini yerine getirmediklerinde altı aydan bir yıla kadar
hapis cezası verilir.

Madde 139
(1) Kişisel verilerin kaydedilmesi, verileri hukuka
aykırı olarak verme veya ele geçirme ve verileri yok etmeme hariç,
bu bölümde yer alan suçların soruşturulması ve kovuşturulması
şikâyete bağlıdır.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

O Gün Benim Gerçek Gerdeğimdi!

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

O Gün Benim Gerçek Gerdeğimdi!
O Gün Benim Gerçek Gerdeğimdi!

Merhaba. Adım kübra. 32 yaşında, beyaz tenli, 1.72 boyunda, 55 kg ağırlığında, saçları omuzlarında, limon iriliğinde göğüsleri ve geriye çıkık kalçası olan kapalı bir hatunum. 10 senelik evli ve biri 7 diğeri 8 yaşında olmak üzere iki erkek çocuğum var. Görücü usulü evlendim. Pek mutlu olduğum söylenemez, ama idare ediyorum yine de. Kocamın bana karşı davranışları kötü değil, ama yatak olayımız tam bir facia benim için.

Ön sevişme falan yaşamadan üzerime çıkıp işini bitiriverir. O rahatlayıp uyur, ama ben tatminsizlikten kendimle oynayıp orgazm olmaya çalışırım. Bazı arkadaşlarım kocalarıyla yaşadıklarını ballandıra ballandıra anlattıkça sinir olurum. Tabi ben de mecburen onlara yalanlar söylerim yatak konusunda. Bu yetmezmiş gibi başımda bir de kaynana var. Çocukları okullarına o götürüp getirir. Çoğu zaman okulun yakınındaki arkadaşına gidip çocukların okullarının bitmesini orada bekler. O zamanlar rahat ederim biraz.

Sizlerle paylaşmak istediğim olay geçen sene başımdan geçti. Çocukları kaynanama emanet edip, bir yakınımızın düğününe gittik kocamla. Düğün salonda yapılıyordu. Kalabalık bir davetli grubu vardı. Pek bir tanıdığım yoktu benim. Kocamın yanında oturmuş, dans eden çiftlere imrenerek bakıyordum. Kocamın danstan falan anladığı yoktu haliyle. O akşam düğün için şık mavi bir elbise giymiştim. Tabi etek boyu ayak bileklerimde bir elbise. Başımda ise yine mavi tonda bir türban takılıydı. Hafif bir makyaj yapmış, çok hoş olmuştum. Kocam yanındaki adamlarla salakça bir sohbete başlamıştı. Her zamanki gibi benimle ilgilendiği yoktu.

Düğün bu şekilde ilerlerken, bir çift gözün beni izlediğini farkettim. Ona doğru kaçamak bir bakış attım. Aman tanrım, o ne yakışıklılıktı öyle. Adının sonradan Metin olduğunu öğrendiğim, 24-25 yaşlarında, uzun boylu, esmer, renkli gözlü, sırım gibi bir delikanlıydı. Niye bana baktığını ilk başlarda anlamamıştım, ama hoşuma gittiğini farkettim. Kendi kendime (Öylesine bakmıştır, sen de hemen havalara girme Kübra!) dedim. Fakat sık sık bana bakmaya başladı. Göz göze gelmemeye çalışıyordum, ama kendimi frenliyemiyordum. Genç kızlığımda hiç flört yaşamamıştım. Bir göz flörtünden zarar gelmez diyerek ben de arada ona bakmaya başladım. Bakışları beni delip geçmeye başladı. Bana neler olduğunu anlayamıyordum. Kendi kendime (Kübra tamam bu kadarı yeter, bakma artık elalemin adamına!) diyordum, ama bir süre sonra yine gözlerimiz kesişiyordu. O kadar tatlı gülümsüyordu ki, içim eriyordu.

Bu kadarla kalır, burada biter bu kesişme derken, delikanlı başıyla ‘dışarıya gel’ işaretini gördüm. Hemen başımı başka tarafa çevirip ilgilenmemeye çalıştım. Beynim hayır bakma diyordu, ama kalbim bakmamı söylüyordu. Uzunca bir süre kendimle mücadele ettim. Sonra yine baktım. Gözlerimiz kesişti yine. Aynı tatlı gülümsemesiyle ‘dışarıya gel’ işaretini tekrarladı. Başımı hafifçe sallayıp geleceğimi belli ettim. Delikanlı hemen kalkıp salondan çıktı. Ben de bir iki dakika bekleyip, kocama lavaboya gideceğimi, oradan da bahçeye çıkıp bir sigara içeceğimi söyledim. Kocam, “İyi, tamam!” deyip arkadaşlarıyla sohbete döndü yine.

Çantamı alıp önce lavaboya gittim. Aynada kendime bakıp, hızlıca makyajımı tazeledim. Sonra da bahçeye çıkıp, gözlerimle delikanlıyı aramaya başladım. Onu görünce kalbim heyecanla çarpmaya başladı. Titreyen ayaklarımla yanına gittim. Elini uzatıp, “Ben Metin!” dedi. Elimi uzatmadan titrek bir sesle, “Ben de Kübra…” diyebildim. O tatlı gülümsemesi yüzündeydi yine. Gözlerine bakmamaya çalışarak, “Niye bana bakıyordunuz, birine mi benzettiniz?” diye sordum. Etkileyici sesiyle, “Hayır, siz kimselere benzemeyecek kadar farklı ve güzelsiniz!” dedi.

İlk kez bir erkek bana ‘güzelsiniz’ diyordu. Kocamın bu tür iltifatlarla işi olmazdı. O an gözlerimi gözlerine dikip, “Farklı, güzel ve evliyim!” diye vurguladım. Gülümseyerek, “Öyle mi? Ben yanınızdaki adamı babanız sanmıştım!” dedi. Gerçekten de kocam yanımda oldukça yaşlı kalıyordu. Bu sefer ben gülümseyip, “İltifatınız için teşekkür ederim!” dedim. Fazla kalamayacağımı, gitmek zorunda olduğumu söyleyince, cebinden bir kağıt çıkartıp bana uzattı. “Bu nedir?” diye sorduğumda, “Telefon numaram. İsterseniz arayın, konuşuruz biraz!” dedi. Çekinerek uzattığı kağıdı aldım ve hızlı adımlarla salona döndüm.

Kocamın yanında otururken sürekli onu düşündüm. Yaptığımın doğru olup olmadığını sorguladım beynimde. Metin’in oturduğu yere baktığımda orada olmadığını gördüm. Beni kendimle başbaşa bırakmıştı anlaşılan. Düğün sonuna kadar kendimle mücadele ettim, sonunda unutmaya karar verdim. Çünkü ben evli ve 2 çocuğu olan bir kadındım. Bu tür bir ilişkiye giremezdim. Ama eve dönerken de halen düşünüyordum ve kendi kendime telkinler vermeye çalışıyordum.

Kocamla yatağa girdiğimizde arkasını dönüp uyumaya başladı hemen. Ben ise gözlerimi tavana dikmiş uyuyamıyordum. Elim geceliğimin altından amıma gidiverdi. Aman Tanrım, sırılsıklamdım. Bir iki parmak dokunuşuyla sarsılarak orgazm oluverdim. Çığlık atmamak için bir elimle ağzımı kapamak zorunda kalmıştım. İlk kez böylesine güçlü bir orgazm yaşıyordum. Orgazm yorgunluğuyla gözlerim kapanıp uyumuşum. Rüyamda Metin’i renkli gözleriyle bana bakarken gördüm. Yanıma yaklaşıp bana dokundu. O anda uykumda yine bir orgazm yaşadım. Sabah uyandığımda, renkli ve tatminkar bir seks gecesinden çıkmış gibiydim.

Haftasonu geçip Pazartesi geldiğinde, kocam işe, kaynanam da çocukları alıp okula gitmişlerdi. Kendimle başbaşa kaldığımda aklıma yine Metin gelmişti. Acaba o da beni düşünüyor muydu? Ev işleri, yemek derken zaman akıp geçti. Kaynanam ve çocukların gelme saati yaklaşmıştı. Çantamdan Metin’in bana verdiği küçük kağıt parçasını bulup bakmaya başladım. Yelefon numarasını ezberleyip kağıdı attım. Arayıp aramayacağımı bilemiyordum halen. Bunu düşünürken kaynanam ve çocuklar geldi. O gün ve takip eden birkaç gün unutmaya çalıştım. Çarşamba gecesi kocam her zamanki gibi üstüme çıkıp beni becerip sırtını dönüp uyumuştu. Ben yine tatminsizlikle kalmıştım. Bu sefer hırsla, için için ağlıyordum.

Ertesi sabah yalnız kaldığımda halen kendimi aşağılanmış ve mutsuz hissediyordum. İşlerimi çabucak bitirip, telefonumu aldım, üçlü koltuğa oturdum. Metin’in ezberimdeki numarasını çevirip sesini duymayı bekledim. Çok geçmeden o harika ses, “Efendim?” dedi. Ben titrek bir sesle, “Kübra ben…” dedim. Metin kısa bir süre susup, “Arayacağını biliyordum!” dedi. “Nereden biliyordun?” diye sordum. “Gözlerinden!” dedi. Sonra da şiir gibi konuşmaya başladı. Büyülenmiş gibi bir saate yakın konuştum onunla. Kendimi çok rahat ve huzurlu hissetmeye başlamıştım. Kapatırken bana, “Sen müsait olduğunda çağrı at, ben seni ararım!” dedi. Beni zor durumda bırakmak istemiyordu.

Metin’le bir hafta kadar havadan sudan konuştuk bu şekilde. Onunla konuşurken amcığım ıslanıyordu, ama konuşmalarımız hep seviyeliydi. Daha doğrusu o seviyesini hep korumuştu. Bu da bende ona karşı büyük bir saygı duymamı sağlıyordu. Bir hafta daha geçtikten sonra ona, biraz da sıkılarak kocamla olan tatminsizliğimi anlattım. İlk telefon seksimizi yaptık o gün. Beni defalarca orgazm etti telefonda. Kendisi de 2 kez boşaldığını söyledi bana. İnanılmazdı, rüyada gibiydim. Bu böyle bir süre gitti. Onunla buluşmak istiyordum artık. O da istiyordu eminim, ama bana birşey söylemiyordu yine. İlk girişimin benden gelmesini bekliyordu.

Birgün telefonda konuşurken tüm cesaretimi toplayıp buluşmak istediğimi söyledim. “Emin misin?” diye sordu bana. “Kesinlikle eminim!” dedim. Artık ok yaydan çıkmıştı. Ona, “Ben sana müsait olduğumda söylerim!” dedim ve kapattık. Gidip yatağıma uzanıp gözlerimi tavana diktim. Buluşma konusunu düşündüm. Söylediğimden pişman olup olmadığımı kalbime sordum. Hayır pişman değildim. Onunla buluşmak ve birlikte olmak istiyordum artık. Buna herşeyimle hazırdım.

Birkaç gün sonra, haftaiçi birgün, yemeğimi akşamdan pişirip ertesi gün zamanımın kalmasını sağladım. Sabah erkenden çağrı attım Metin’e. Hemen aradı. Ona, “Bugün müsaitim!” dedim. Sesindeki memnuniyeti hemen anladım. O da çok istiyordu. Saat 09:30’da bizim muhitimizden uzakta bir cafede buluşmak üzere randevulaştık. Ben hemen hazırlandım. Kalçalarımı belli eden bir etek, üzerime de daracık beyaz bir gömlek giydim. Başıma şık bir türban bağladım. Bunların üstüne bir pardesü giyip, topuklu ayakkabılarımı da ayağıma geçirince çok güzel olmuştum. Makyajım da ölçülüydü. Tabi ki heryerim de tertemizdi, kaymak gibi yapmıştım her yerimi. Derin bir soluk alarak evden çıktım. Bir taksi çevirip doğruca Metin’le buluşacağımız cefeye gittim.

Metin beni bekliyordu. Takım elbise giymişti, içinde de beyaz bir gömlek. Çok yakışıklıydı. Beni görünce kalkıp masaya oturmamı bekledi. Karşıma oturup büyülenmiş gibi bakıyordu bana. Gülümsedim onun bu haline. Birer kahve içtik konuşurken. Sonra bana, “Kalkalım mı?” diye sordu. “Hı hı!” dedim. Cafeden çıkıp park ettiği arabasına bindik. Ben aşırı heyecan içindeydim. Bunun farkına varmıştı ve beni rahatlatıcı bir sohbet başlatmıştı arabayı sürerken…

Çok geçmeden bir apartmanın önünde durdurdu arabayı. Park ettikten sonra arabadan inip benim kapımı açtı. Kendimi bir prenses gibi hissettiriyordu bana. Apartmana girip, son kata çıktık asansörle. Onun eviymiş. Dairesinin kapısını açıp beni içeriye alırken kalbimin sesini duymuştur eminim.

Salona geçip üçlü koltuğa oturdum, o da yanıma oturdu. Kendimi gerdeğe girecekmiş gibi hisseden toy bir kızdım o sırada. Gerçek gerdeğin ne olduğunu bana yaşatacağını o an bilemiyordum tabi. Bir şey içip içmiyeceğimi sordu. Başımı sallayarak, “Hayır, teşekkür ederim!” dedim. Elimi ilk kez tuttu. Müthiş bir duyguydu. El ele tutuşmanın bile çok özel birşey olduğunu o an anlamıştım. Göz göze geldik. Uzanıp dudağımın kenarına bir öpücük kondurdu. İnanın başım dönmeye başladı. Bana biraz daha sokuldu ve öpüşmeye başladık. Başımdaki türbanı çıkartmaya çalıştı ama başaramadı, gülümseyerek çıkartmasına yardımcı oldum.

Dudaklarım, yanaklarım, derken boynuma indi dudakları. O kadar sıcak ve yumuşaktı ki, inlememe engel olamadım. Parmakları gömleğimin düğmelerine giderken, ona, “Burada mı yapacağız?” diye sordum. Gülümseyerek ayağa kalktı, elimden tutarak beni kaldırdı ve yatak odasına götürdü. Loş bir ortam, kocaman bir yatak, bembeyaz çarşaflar herşey çok özenliydi. Ayakta beni yeniden öpmeye başlarken aynadan ikimize baktım. İnanılmaz tahrik olmuştum. Kollarımı usulca boynuna doladım. Bu hareketim çok hoşuna gitti. Hiç konuşmadan birbirimizin olmak için hazırdık ikimiz de. Hem öpüşüyor, hem de beni soyuyordu. Bembeyaz tenim oldukça tahrik etmişti Metin’i. Kendi üstündekileri de çıkartıyordu bir yandan. Sütyenimi çıkardığında bir süre memelerime baktı yutkunarak. Sonra da eğilip usulca öpüp, emmeye, yalamaya başladı. Ben kopmaya başlamıştım. İnanılmaz bir ıslaklık vardı amımda.

Metin boxerle, ben de külotla kaldığımızda, beni yatağa sırtüstü yatırıp yanıma uzandı. Her anın tadını çıkartmaya çalışıyordu. Elleri beyaz ve narin vücudumda dolaşırken memelerimi ağzına alıp emiyordu. Saçlarını çekiştiriyordum ben de. Elimin birini tutup önüne götürdüğünde sert ve nabız gibi atan yarağıyla tanıştım. Yaşadığım herşey ilkti benim için ve müthiş bir zevk duyuyordum. Üzerime uzandı ve sevişmeye başladık. Sımsıkı sarılmıştım Metin’e, bırakmak istemiyordum.

Külodumu çekiştirip aldı, kendi boxerını da indirdi. Ben de karşılık vermeye başlamıştım artık. Dudaklarını emip kemiriyordum, sırtını omuzlarını sıkıp, tırnaklarımı gezdirirken. Boynuna sardığım kollarımı tutup yana bıraktı ve dudakları önce memelerime, oradan dilini gezdirip öperek göbeğime indi. Kasıklarıma indiğinde elimde olmadan bacaklarımı kapatmaya çalıştım. Nazikçe tekrak açtı bacaklarımı ve dilini amcığımda hissettim. Küçük ama tiz bir çığlık atarak orgazm oldum. Nefesimi kontrol edemez haldeydim. Saçlarını çekiştirirken Metin diliyle beni delirtiyordu. Tanrım, seks denilen şey bu muydu? Epey bir süre beni zevkten zevke uçurdu o yetenekli diliyle.

Dizlerinin üzerinde doğrulduğunda yarağı dimdikti, neredeyse göbeğine değiyordu. Elim yarağına gidip sıvazladığımda inledi. Zonkladığını avucumun içinde hissediyordum. Bacaklarımın arasına girip üzerime uzandı ve kısık bir sesle, “Aşkımmm!” diye inleyip amımın girişine bastırmaya başladı. Kalçamı kaldırıp yardımcı oldum ona ve önce yarağının başını, sonra da tamamını soktu içime. Tırnaklarım bu sefer sert kalçasına girmişti nerdeyse. Bir süre içimde öylece bekleyip, uzanarak dudağımdan öptü ve gidip gelmeye başladı amımda. Kendimi tutamıyordum artık ve çığlıklarımı salıverdim. Kocamın yaptığı sikmekse bu neydi peki?

Metin elleriyle göt yanaklarımı avuçlayıp amımı sikmeye devam ediyordu. Başımı sağa sola vurup orgazm üstüne orgazm oluyordum. Aldığım zevkten ağlıyordum artık resmen. Metin soran gözlerle bana baktığında, “Sorun yok, devam et!” diyebildim hıçkırıkla karışık. Bacaklarımı omzuna alıp sikmeye devam ederken çıldırıyordum altında. “Offf, Metinnn, sikkk beniii!” dememle birlikte azmıştı adeta. Benim gerçek gerdeğim buydu işte! Beni ikiye katlamış, hızlı ve sert bir şekilde sikiyordu…

10-15 dakika daha tempolu bir şekilde siktikten sonra yarağını amımdan çıkartıp, döllerini göbeğimin üzerine fışkırtmaya başladı. İnanılmaz birşeydi bu benim için. Hayranlık ve doygunlukla seyrettim fışkırmasını. Yanıma devrildiğinde dönüp sarıldım ona. Beni uzun uzun öptü…

O gün beni iki kez daha sikti. İlişkimiz halen aynı güzellikte devam ediyor. 🙂

[Kübra]

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

YENGELERIM

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

YENGELERIM
GORUNEN HIKAYELER GERCEKTEN COK GUZEL AMA INANMASI BIR O KADAR INANMASI GUC HIKAYELER, EGER BU KADAR KOLAY OLMUS OLSA TURKIYEDE KIMSE KIMSENIN UZERINDEN INMEZ VE HERKES SADECE SEKS ICIN YASARDI. BU ACIDAN OLAYA BAKINCA SADECE TURKIYEDE DEGIL DUNYANIN BILE BIRCOK YERINDE TABU SAYILAN AILEICI SEKS HIC BU KADAR KOLAY OLMAMISTIR.

BU TARZ HIKAYE SITELERINE TAKILIRKEN OLDUKCA EGLENIYOR AMA UFAKTANDA OLSA BILINCALTINA ISLEMEYE BASLAYAN ACABA OLABILIRMI HISSI BEYNIMI KEMIRMEYE BASLAMISTI VE HERSEY HESAPSIZCA GELISMEYE BASLADI.

IKI AMCAM VARDI BABAM EN BUYUKLERI IDI, MERSINDE CIFTCILIK YAPAN BIR AILEDEN GELIYORUZ VE BIR DAG KOYUNDE YASIYORUZ FAKAT BUNUN YANI SIRA PORTAKAL VE LIMON BAHCELERIMIZDE MEVCUT O YUZDEN ONLARI HERSENE TOPLAMAK BIZLERE DUSUYOR. ANNEM OLMUS BABAM RAHATSIZ ABIM ISE KENDI ISINI YAPIYOR VE MERSIN MERKEZDE YASIYOR BAZI HAFTASONLARI BIZI ZIYARETE GELIYOR. IKI AMCAM VE BIZ KOMSUYUZ BABAM RAHATSIZ OLDUGU ICIN YEMEKLERI YENGEMLER DEGISMELI OLARAK DAHA DOGRUSU EVLERINDEKI FAZLA NE OLURSA BIZLERE GETIREREK HALLETMEYE CALISIYORLAR.

DUZENLI BIR GELIRIMIZ YOK AMCAMLARDA OYLE NE MAHSUL CIKARSA UC AILE PAYLASIYOR KIT KAANAAT GECINIYORUZ AMA KIMSEYEDE MUHTAC OLMUYORUZ ENCOK BORC YAZDIRIYORUZ YENI MAHSUL CIKANA KADAR. BU SENE YEVMIYELERIN COK YUKSEK OLMASI VE URUNUN AZ OLMASINDAN DOLAYI URUNU ISCI CAGIRMADAN KENDIMIZ TOPLAMA KARARI ALDIK AMA BIZIM AILEDEKI HERKES ZATEN YASLIYDI. BABAM HASTA 61 YASINDA ORTANCA AMCAM 59 VE KUCUK AMCAM 55 YASINDA IDI BUYUK YENGEM 50 KUCUK YENGEMDE 48 YASINDA IDI.

MAHSUL ZAMANI GELIP BAHCEDE CALISMAYA BASLADIK AMA BIR HAFTA GECMEDEN HERKES TEKER TEKER DOKULMEYE BASLADI HASTA OLAN BABAM ILK BIRAKMAK ZORUNDA KALAN OLDU KRONIK BEL AGRISI PROBLEMI TEKRAR KENDINI GOSTERDI BUNUN UZERINDEN IKI GUN GECMEDEN AYNI PROBLEM BUYUK AMCAMDADA OLMAYA BASLADI VE KOCA ARAZIYI TOPLAMA ISI BIZ DORDUMUZE KALMISTI VE BU IS GERCEKTEN OLDUKCA ZORDU. GUNLER BOYLE GECMEYE BASLARKEN VE BNM AKLIMDA HIC YOKKEN BIR GUN PORTAKAL AGACINDA BUYUK YENGEM ILE MECBUREN TEMAS ETMEK ZORUNDA KALDIK VE ILK O ANDA KENDIME HAKIM OLAMADIM VE BIZIM UFAKLIGIN UYANDIGINI ORADA HISSETTIM FAKAT BUNUN YENGEMLE ALAKALI OLARAK DEGILDE BNM UZUN ZAMANDAN BERI KIMSEYLE BIR ILISKI YASAMAMDAN DOLAYI OLDUGUNU DUSUNDUM VE O GUNU OYLE GECISTIRDIM

BEN YASIM KUCUK OLMAYAN 36 YASINDA EKONOMIK OLARAK BIR TURLU DUZLUGE CIKAMADIGIMIZ ICIN EVLENEMEMIS BIRISIYIM AMA AILEICINDE COK SEVILEN VE HERKES TARAFINDAN CALISKANLIGIM ICIN TAKTIR EDILEN BIRISIYIM. IKI YENGEMEDE ASLA O GOZLE BAKMAYAN MAHCUP BIR ADAMDIM DUZENLI BIR ILISKIM YOKTUR OLMASIDA BIRAZ IMKANSIZ GIBIDIR KOY YERINDE. ISLERIN BIRAZ HAFIFLEMESIYLE HERGUN GELDIGIMIZ BAHCEYE BIR GUN VAR BIR GUN YOK GELMEYE BASLAMISTIK AMA COKTA YORULMUSTUK , IKI YENGEM VE KUCUK AMCAMDA OLDUKCA YORULMUSLARDI BABAM VE AMCAM TEDAVI OLMAK UMUDUYLA KAYSERIYE BIR KAC GUNLUGUNE GITMISLERDI.

KUCUK AMCAM O GUN BIZI YEMEGE CAGIRDI VE BIZLERDE ONUN EVINDE YEMEGE OTURDUK YEMEKLER YENILDI VAKIT GEC OLMADAN EVE GITMEK ISTEDIM AMA ZATEN EV HEMEN YANIBASIMIZDAYDI AMCAM BENIM ERKEN KALKMAMA BIR ANLAM VEREMEDI AMA IKI YENGEM BIRDEN GULMEYE BASLADI, BEN BIRSEYLER SEZMEYE BASLADIM FAKAT KONDURAMADIM BUNUN UZERINE YENGEM BENDE KALKACAM DEYIP BENIMLE KALKMAK ISTEDI VE BERABER KALKTIK BEN YENGEMI EVINE BIRAKIP KENDI EVIMIZE GECMEK ISTERKEN YENGEM BIZDE BIRKAC PARCA ESYASI OLDUGUNU SOYLEYIP BIZE GELDI FAKAT ICERI GIRDIGINDE MUTFAGIN COK DAGINIK OLDUGUNU VE TEMIZLEYIP OYLE EVE GECECEGINI SOYLEDI BENDE SEN NASIL ISTERSEN DEYIP SALONA GECTIM.

O ANA KADAR AKLIMDA HICBIRSEY YOKTU TA KI YENGEM BANA ICERDEN NEDEN ERKEN KALKMAK ISTEDIGIMI SORANA KADAR, BENDE SADECE EVE GELIP DINLENMEK ISTEDIGIMI BASKA HICBIR DUSUNCEM OLMADIGINI SOYLEMEME RAGMEN TAMAM O ZAMAN DEYIP GECISTIRDI. YENGEM GITTIKTEN SONRA KENDI SALAK HAYATIMI KENDIMCE SORGULAMAYA BASLADIM VE BUNUN NE KADAR DAHA SURECEGINI DUSUNUP KENDIMDEN NEFRET ETTIM VE O SEKILDE UYKUYA DALDIM.

ERTESI GUN PORTAKAL BAHCESINDE BUYUK YENGEM AGACTAN DUSTU VE BELINI INCITTI AMCAM BANA VE ESINE YENGEMI DOKTORA GOTURUP ORADAN EVE GECMEMIZI SOYLEDI DOKTOR ONEMLI BIRSEYI OLMADIGINI FAKAT DINLENMESI GEREKTIGINI SOYLEDIEVE GETIRIRKEN OMUZUNDAN TASIDIGIMIZ YENGEMIN GOGUSLERI BENI TEKRAR TAHRIK ETMEYE YETMISTI BUYUK YENGEMIN IRI SAYILABILECEK GOGUSLERI KUCUK YENGEMINDE IRI KALCALARI VE UFAK GOGUSLERI VARDI YANI IKI ZIT VUCUT VE BEN BUGUN BU IKI VUCUDU DUSUNUP 31 CEKTIM.

SONRAKI GUN BABAMLAR GELMISTI AMA PROBLEMLERI DEVAM EDIYOR BAHCEYE GELEMIYORLARDI YENGEMDE GELEMEMISTI SADECE AMCAM ESI VE BEN VARDIK OGLEDEN SONRA AMCAM URUNLERI HAL E GOTURMEK ICIN BAHCEDEN AYRILDI BIZLERDE BIRAZ DAHA CALISIP EVE DONMEYI PLANLIYORDUK YENGEM BANA BIRSEY SORMAK ISTEDIGINI SOYLEDI , EFENDIM DEDIM SON GUNLERDE GULTEN ABLANIN BNM HAKKIMDA COK SORU SORDUGUNU VE BUNUN NEDEN OLDUGUNU SORDU BENDE HICBIRSEY BILMEDIGIMI SOYLEDIM BUNUN UZERINE BIZIM BIR IS CEVIRDIGIMIZI VE BUNU BULACAGINI SOYLEDI VE BAZI TAHMINLERI ONLARI OLDUNU SOYLEDI.

BENI BELIRSIZ BIR KORKU SARDI AKSAM GULTEN YENGEMLE KONUSMAK ISTEDIM FAKAT NUR YENGEMIN GORMESINDEN KORKTUGUM ICIN BUNA CESARET EDEMEDIM. BIR ANDA ANLAMADIGIM BIR KORKU SENARYASUNUN ICINDE KENDIMI BULMUSTUM CESARETIMI TOPLAYIP NUR YENGEME MSJ ATTIM VE NE BILDIGINI OGRENMEK ISTEDIGIMI SORDUM VE ONA GERCEKLERI ANLATACAGIMI SOYLEDIM ASLINDA BILDIGIM BIRSEY YOKTU AMA NELER DONDUGUNU OGRENMEK ISTEDIM.

ERTESI GUN PORTAKAL BAHCESINDE NUR YENGEMLE AMCAMDAN KACAMAK OLRAK KONUSMAYA CALISIYORDUM NEL;ER OLDUGUNU VE BILDIGINI SORDUM GULUYOR FAKAT YUZUME BAKMIYORDU EN SONUNDA YANLIS YOLDA OLDUGUMU VE BASIMI YAKACAGIMI SOYLEDI BENDE HICBIRSEY ANLAMADIGIMI NE DEMEK ISTEDIGINI SORDUM BANA NUMARA YAPMAKTAN VAZGEC SIZI UZUN ZAMANDIR TAKIP EDIYORUM VE COK KISA SURA SONRA KOCASINADA SOYLEYECEGINIDE SOYLEDI BIR ANDA AKLIM GITTI . VE DEVAM ETTI YENGEMIN DAHA ONCEDE BIR ILISKISININ OLDUGUNU VE BUNU FARKEDINCE ONU UYARDIGINI SOYLEDI VE ONDAN SONRA GULTEN YENGEMIN BU ISLERI BIRAKTIGINI AMA SON BIR AYDIR ANLAM VEREMEDIGI SEKILDE MUTLU OLDUGUNU FARKETMIS VE BUNUN SEBEBININ ARAMIZDA GERCEKLESTIGINI DUSUNDUGU ILISk**EN KAYNAKLANDINI ZANNETMIS BENDE BIR ANDA BUNU FIRSATA CEVIREBILECEGIMI DUSUNDUM VE ONA BUNUN NIYE RAHATSIZ ETTIGINI SORDUM AMCAMIN RAHATSIZ OLDUGUNU VE IKISININ ORTAK IHTIYACLARRINI BERABER GIDERDIKLERINI SOYLEDIM ODA BUNUN BIR HAKSIZLIK OLDUGUNU KENDISININ DE BIRSEYLER YASAMAK ISTEDIGINI FAKAT KORKUSUNDAN DOLAYI BUNU BANA SOYLEYEMEDIGINI SOYLEDI BENDE GULTEN YENGEM VE AMCALARIMIN HABERI OLMADIGI SURECE ONUNLADA BIRLIKTE OLABILECEGIMI SOYLEDIM O BNM SADECE ONUNLA BIRLIKTE OLMAMI ISTEDIGINI SOYLEDI ICTEN ICE ARALARINDAKI REKABETI OGRENDIM AMA ZATEN BNM GULTEN YENGEMLE YASADIGIM HERHANGI BIRSEY YOKTU.

HERSEY TAMAMDI FAKAT BIZ NASIL BIRSEYLER YASIYABILIRDIKKI CUNKU COK DAR BIR ALANDA YASIYORDUK VE SUREKLI UCUNCU BIRILERI ETRAFTA OLUYORDU ARTIK FIRSAT KOLLAMAKTAN BASKA BIR SANSIMIZ YOKTU EN SONUNDA ONUNDA CANINA TAK ETMIS OLACAKKI AMCAMLARDA TOPLANDIGIMIZ BIR GUN ICKILI BIR YEMEK OLMASINI O TEKLIF ETTI TUM AILE BIZIM EVDE TOPLANMISTIK BABAM ZATEN YERINDEN HAREKET EDEMIYOR VE NUR YENGEMDE YEMEKLERI KENDISININ HAZIRLAYACAGINI SOYLEDIGI ICIN TUM MALZEMELER ONUN EVINDEN GELMELIYDI VE YARDIM ETMEM ICIN SUREKLI BENI CAGIRIYORDU BENDE HEMEN PESIN OLARAK OKEY DIYORDUM BANA BES DAKIKA SONRA GEL HEMEN YEMEKLER HAZIR OLMUS OLACAK DEID BEN BES DAKIKA SONRA FIRTINA GIBI ORAYA GIDIP KAPISINI CALDIM BENI GORUNCE ILK NE YAPACAGINI BILEMEDI VE PUT GIBI DURDU ILK HAMLEYI BELLIKI BENDEN BEKLIYORDU AMA BENDE HESAPSIZ YAKALANDIGIM ICIN SADECE BOYNUNDAN OPTUM BU BILE BENDE ACAYIP HAZ ZA SEBEP OLDU TAMAM O ZAMAN DEYIP MUTFAGA GECTI IKIMIZDE GALIBA BASARISIZ BIR BASLANGIC GIBI DUSUNUP MUTFAGA GECTIK AMA ORADA ARKADAN SARILIP KULAK MEMESI VE BOYNUNDAN TEKRAR OPTUM BUNUN UZERINE ODA KOLLARINI ARKAYA DOLAYIP BENI SIKICA SARDI SADECE OPUSUYOR VE DUDAKLARIMIZI ISIRIYORDUK DEVAM EDEMIYECEGIMIZI BILDIGIMIZ ICIN DAHADA HEYECAN VERICI HALE GELMISTI FAKAT KIMSENIN SUPHELENMEMESI ICIN YEMEKLERI GOTURMEMIZ GEREKIYORDU

ICKILER ICILMESINE RAGMEN KIMSE SARHOS OLMAMIS HERKES CIN GIBIYDI BIZIMDE HAYALLERIMIZ SUYA DUSMUSTU FAKAT ICIMIZDEKI YANGIN HERGEN SANIYE DAHADA BUYUYORDU ERTESI GUN BAHCEDE ODUN TOPLAMAYA GITMISTIK AMCAM ONDEN GULTEN YENGEM ARKASINDAN GIDERKEN BIZDE HEP EN ARKADA KALMAYA CALISIYORDUK BIRBIRIMIZIN VUCUDUNU ELLEYIP TAHRIK ETMEYE CALISIYORDUK BU ESNADA GULTEN YENGEM BIRSEYLERDEN SUPHELENMIS GIBI SUREKLI ARKASINA DONUP BIZLERE KACAMAK BAKIS ATIYORDU.

BEGENI DURUMUNA GORE IKINCI HIKAYE GELECEKTIR…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Tatilde Animatörün Sikici Kölesi Ol

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Tatilde Animatörün Sikici Kölesi Ol
Bu anlataca??m hikaye lise sona geçti?im yaz tatilinde ba??ma geldi. O zamanlar daha 17 ya??nda bir gençtim. 17 ya??nda olmama ra?men uzun boylu ve kal?pl? bir çocuk oldu?um için ilgi çeker ve yak???kl? bulunurdum. Yaz tatili için abim ve e?iyle birlikte Bodrum’da lüks bir otele gittik. Onlar yeni evli bir çift oldu?u için ben onlar? yaln?z b?rak?yordum; can?m s?k?lmas?n diye de oteldeki tüm animasyonlara kat?l?yordum. 20li ya?lar?n?n?n ortalar?nda olan bir animatörle arkada? olmu?tuk. Ad? Hamdi’ydi ama herkes ona Andy diyordu. Vücudu dövmeli renkli saçl? ilginç biriydi. Sürekli spor yapt??? için vucudu atletikti. Otelde kald???m ikinci günden itibaren Andyde garip ?eyler farkettim. Sürekli sar?l?yor ve dokunuyordu. Önceleri bunu samimiyetten sanm??t?m. Fakat su topu oynerken de eli sürekli aletimdeydi. Andynin ilgisini anlad?ktan sonra bende ona yava? yava? dokundurmaya ellemeye ba?lad?m. Art?k hiçbir animasyonu kaç?rm?yordum ve oteldeki di?er insanlara çakt?rmadan oyna??yorduk. O ak?am yemekte beni görünce istersen benim odaya gel bardan tekila yürüttüm içeriz dedi. Personelin kald??? odalar otelin ba?ka k?sm?ndayd? ve tek kal?yordu. Ben de tekila içmek bahanesiyle odas?na gittim. Kap?y? ç?r?lç?plak açt?. Sehpan?n üzerindeki iki shot tekilay? içtikten sonra ben de soyundum. Önümde diz çöktü ve yalamaya ba?lad?. Hayat?mda ilk kez bir erkek bana sakso çekiyordu. Daha önce sadece bir orospuyla para kar??l??? seks yapm??t?m. Bu benim için birçok aç?dan bir ilkti. o da ilk kez bu ya?ta biriyle seks yap?yordu. Deneyimsiz oldu?um ve çok azd???m için dayanamad?m ve a?z?na bo?ald?m. Kahkahalarla gülüyordu. deneyimsizli?im ho?una gidiyordu. Temizlendikten sonra banyodan güne? ya??n? getirdi ve yata?a geçti. Güne? ya??n? göt deli?ine yedire yedire sürmeye ba?lad?m. Ya? a??r? kaygan bir ya? oldu?u için sürdükçe parmaklar?m daha derine gidiyor her seferinde Andyye ah çektiriyordu. Götü iyice geni?ledikten sonra Andy döndü ve yara??m dahil tüm vücudumu itinayla yalad?. Sikim zaten çabucak sertle?mi?ti. Aya?a kalkt? ve duvara dayand?. Onu ayakta sikmemi istiyordu. 18cm sikimi deli?ine yerle?tirdim ve ya?l? göte kökledim. Öyle bir ah deyi?i vard? ki anlatamam. Boynunu ve omzunu emerek pompalamaya ba?lad?m. Hem sikiyordum hem ba??n? yana döndürüp dudaklar?n? emiyordum. Kendini mükemmel siktiriyordu. ??i çok iyi bildi?i için “sik beni küçük bi orospu gibi ” tarz? azd?r?c? cümleler kuruyor ve beni benden al?yordu. Yata?a oturdum ve kuca??ma ald?m. ?nan?lmaz ?ekilde z?pl?yor ve inliyordu kuca??mda. Domalt diye emir verdi. Domaltt?m ve daha da h?zland?m. Sert ol diye ba??rd?. Resmen onun sikici kölesi olmu?tum. Götüme tokat at dedi. Hem pompal?yor hemde ?aplaklar at?yordum art?k. Arada bir meme uçlar?n? sertçe s?k?yor ona ac? veriyordum. Daha çok ac?t dedikçe ben daha çok kontorlü kaybediyor ve ona ac? çektiriyordum. Önümde çöktü ve tekrar yara??m? a?z?na ald?. O beni yalarken benim de ona tokat atmam? istiyordu. O bana sakso çekerken tokatlamaya ba?lad?m onu. Daha çok yak can?m? diyordu. Yata?a yat?rd?m ve bacaklar?n? ikiye ay?rd?m. Bütün gücümle pompalarken i?te bu diyordu. O i?te bu derken yüzüne tokat at?yor memelerini s?k?yor ve götünü ?aplakl?yordum. Tüm bunlar? yaparken de 18lik yara??m? köküne kadar pompal?yordum. Bo?alaca??m? anlad???nda içime bo?al diye yalvard? ve kendimi b?rakt?m. Ta?aklar?mdakileri onun göt deli?ine doldurdum ve içinbden ç?kt?m. götünden ?l?k ?l?k döller ak?yordu. Kendinden geçmi? bi ?ek**e yatakta yatarken bana ?imdi gidebilirsin dedi. Kendimi kullanm?? hissetsem de çok zevkli anlar ya?am??t?m ve rahatlam??t?m

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İş yermeği

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İş yermeği
37 yaşında, evli,2 çocuklu,uzun boylu, balık etli,yurt dışında eğitim yapmış,esmer,çekici bir bayanım,İzmir’de Bir ihracat şirketinde ihracat müdürü olarak görev yapıyorum.
Şirket sahibi olan,Birol bey ile beraber,ilk defa iş yapacağımız,bir yabancı müşterimizin isteğiyle,iş toplantısına katılmak için iki günlüğüne İstanbula gittik.Eşimin de yakından tanıdığı,biraz yaşlı patronum ile sık sık İzmir de olsun yurt dışında olsun böyle iş toplantılarına katılırım.
Öğlene doğru,Otele yerleştik.Öğleden sonra,müşterimizle,çok iyi geçen iş toplantısını yaptık ve iş bağlantılarını,kontratları yaptığımız için çok sevinçliydik..Akşam da yine ayni otelde,boğaz manzaralı restoranında yemeğe oturduk,alışkın olmama rağmen,masadakilerin ısrarları ile biraz fazla alkol almıştım,Bir ara,müşterimiz,İtalyan olup,çok cana yakın,yakışıklı,şık giyimli,40 yaşlarında, boylu poslu biriydi ve Bakışları etkileyiciydi.
Beni nazikçe, dansa kaldırdı,kalabalık pistte, dans esnasında,yavaş yavaş tek vücut olduğumuzu ve ellerinin vücudumun her yerinde dolaştığını hissettim ama tepki konusunda bir şey yapamadım,çekindim, biraz da sanki,kadınsı bir duyguyla, hoşuma gidiyordu,bu arada, penisinin iyice kalktığını ve önüme baskı yaptığını gördüm,sanki ayakta beni beceriyordu.ilk defa böyle bir durumda,bir yabancı erkeğin kollarında kaldığım için biraz Tedirgin,biraz da sanki tahrik olmuştum.

Yorulduğumu söyledim yanağıma nazikçe bir öpücük kondurdu ve masaya döndük,Müsaade isteyip,odama çıkmak istediğimi söylediğimde,müşterim de odasına çıkmak istediğini,beni bırakabileceğini söyleyince biraz da sanki memnun oldum,patronum da alkollü olduğundan, normal karşıladı ve masadan ayrılıp asansöre gittik,
Asansörde,düşmemek için,farkında olmadan,koluna girince,aniden çılgınca öpüşmeye başladık,kolları ile de beni sıkıca sarmalamıştı.yüzümün her tarafını,kulaklarımı emiyor,hafif ısırıyordu,elleri de göğüslerimde, vücudumda dolaşıyordu.Ne olur yapma bu kadar yeter dedim ama asansör ineceğimiz katta durmasa,boşalacaktım,

Anahtarı ararken, çantamı alıp anahtarı aldı,kapıyı açtı ama beni bırakmadan, beraber içeriye girdik, öpüşüyorduk,bu arada elbisemi acele çıkardı ve beni yavaşça,yatağa bıraktı.
Sütyenimi ve kilodumu çıkardı,bir müddet beni hayranlıkla seyretti,Kendi de acele olarak soyundu,vücudu kaslı,muhteşemdi,kilotunu çıkardığında,iri,patlıcan gibi penisi ortaya çıktı,

Aklım başımdan gitmiş,büyülenmiş gibiydim.Ben neler yapıyordum,kocamdan başka,yabancı biri ile olmaya hazırlanmak,kendimi ona vermek,yapabilirmiyim diye sorgularken,kendimi toparlamak istiyordum,,hem vazgeçmek istiyor,hemde ilk defa böyle bu anı,kaçamağı,heyecanı da yaşamak,tatmak istiyordum,yanıma uzanması,o harika kokan parfümü,ingilizce tatlı sözleri,komplimanları söylemesiyle,herşeyi unutup,kendimi ona bıraktım.
Dudaklarımdan öpmeye, beni güçlü kolları ile sıkı sıkı sarıp yoğurmaya başladı,dilini de kullanıp o kadar güzel öpüyordu ki, bende karşılık vermeye başladım.boynum,derken, memelerimi öpmeye ve uçlarını emmeye başladı ki,çok hoşuma gider,tahrik olmaya başladım,elleri de bacaklarımda dolaşıyordu, şeftalimden zevk sularının aktığını hissettim.
Çok tecrübeliydi,

Sevişirken,devamlı konuşup, bana tatlı sözler söylüyordu, bu da çok hoşuma gidiyordu,bir eli de bacaklarımın arasında, şeftalimi okşuyordu,bu arada ben,daha fazla dayanamayıp,ona sıkıca sarılarak,çığıklarla, boşalmıştım bile,çok sevindiğini söyledi ve dudaklarımdan bol bol öptü,
.
Başıma çökerek,Penisini ağzıma verdi,eşimin de sevdiği ve yaptırdığından,tecrübem vardı,altındaki yuvarlakları okşayıp,emdim ve aletini ağzıma sokup çıkarmaya başladım,çok hoşuna gittiğini söylüyordu,ağzımdan çıkardı,çok güçlü idi ve hala boşalmamıştı,

Çok güzel sevişiyor,kadınlığımı yaşatıyor,çok zevk alıyordum.bu arada beni dinlendirip,tekrar beni boşaltmaya hazırlıyordu,sırtımı çevirip, öpmeye,emmeye başladı,aşağılara inip, popomu ve etrafını,öpüp yalıyor,hiç boş bırakmıyordu,tekrar çevirdi,

bacaklarımın arasına başını soktu ve şeftalimin dudaklarını parmakları ile aralayarak,içini emmeye ve yalamaya başladı, g noktama da arada dil atıyordu, bir parmağını da yavaşça sokup çıkarmaya başladı,arada diğer parmağını da arka deliğime sokup çıkarması,hiç yaşamadığım bir şeydi ve artık kendimden tamamen geçmiş,çıldırmak üzereydim,çok istiyordum ve adeta içime girmesi için yalvarmaya başladım.Bundan böyle hamile kalmamak için eşimle de anlaşarak,kanallarımı bağlattığım için endişem de yoktu.
Nasıl istersin dedi, nasıl olursa olsun yeterki gir artık dedim, bacaklarımı kaldırıp, klasik şekilde,yapacaktı,bir müddet, penisini şeftalime sürtmeye başladı,aniden içime girdi,çığlıklarım duyulmasın ağzımı kapattım,içimde gidip gelmeye başladı, bende bacaklarımı beline doladım hiç
çıkmasın istiyordum.harika duygular içindeydim.meme uçlarım ile de oynuyordu,daha fazla dayanamayıp, sarsılarak boşaldım ve arkamdan o da patlayarak boşaldı.Öyle kaldık,çok yorulmuştuk,
İçimden çıkıp,yanıma uzandı, bol bol öpüştük.müthiş bir kadın olduğumu, ve çok zevk aldığını söyledi.bende öyle dedim.birbirimize sarıldık,
Biraz uyuduktan sonra,istemememe rağmen,çok hoşlanacağımı söyleyip,beni arkadan da yaptı,ilk defa
olduğu için çok acıdı ama biraz zevk aldım,tatmış oldum.
Sabaha karşı, beni iki defa daha(birinde ben üzerine oturdum ve diğerinde domaltarak) becerdi,daha sonra, beni bol bol öperek,ayrıldı ve odasına gitti. Müthiş bir gece yaşamıştım,yorgunluktan gözlerimi açamadım,Patronum aramasa uyanacağım yoktu.
Kahvaltıdan sonra,vedalaştık ve İzmir’e döndük,devamlı yazışır ve konuşuruz,beni unutamadığını ve yakında tekrar geleceğini söyledi.Bekliyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32