Sinop masöz bayanlar

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Harika masaj zevkleriyle beraber hem bedeninize hem de ruhunuza hitap eden bayanlarla birlikte olacağınız zaman diliminde konforu hissedeceğiniz gibi aynı zamanda kendinizi de yenilenmiş hissedeceksiniz. Sinop masöz bayanlarıyla birlikteyken masaj anlayışını yeni baştan düşünecek olmanızla beraber, vücudunuzu tamamen serbest bırakacaksınız. Harika parmaklarıyla birlikte sizlere masajın aslında ne demek olduğunu keyifli haliyle yaşatacak olan masöz bayanlarla birlikteyken yaşayacaklarınız unutulmaz olacağı gibi aynı zamanda vazgeçilmez de olacaktır. Masöz keyfinin tadını sizlere en güzel şekilde yaşatacak olan bayanlarla birlikteliklerinizden sonra hiçbir zaman masaj zevklerinin bitmesini istemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Sizlerle her anını nefes kesici şekilde yaşayacak olan bayanlar en güzel masaj anlarının keyfini istediğiniz gibi yaşatmada üst düzeyler.

Yatakta güzel bayanlardan sadece masaj deneyimini yaşamak istemeyen beyler aynı zamanda mutlu son keyfini de en güzel şekilde yaşayabilmenin tadını sonuna kadar hissedebilirler. Sivas mutlu son masaj ile yaşayacağınız masajın ardından mükemmel bir ilişkiye girerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için ekstra seçenekleri bulunan mutlu son masaj sunan masöz bayanlar, yatakta vücudunuzu her açıdan rahatlatmayı iyi biliyorlar. Tekirdağ evde masaj hizmetine sahip olan bayanlar, ev tadında masajın keyfini çıkartmanıza olanak sağlayacak olmalarıyla beraber benzersiz zevklerin kapısını açıyorlar. Her özelliklerini sizlerin vücudunda sergilemeyi bilen bayanlar tarafından alacağınız masaj hizmeti hem çok erotik olacak hem de çok rahatlatıcı olacaktır. Bulutların üzerinde masaj zevkini yaşamak için istediğiniz bayanla görüşmenizi tamamlayabilirsiniz.

 

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Nevşehir mutlu son masaj

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Hem dinlendirici hem de yorgunluk giderici olan masajlar, güzel bayanların elinden çok daha çekici hale geliyor. Bir de güzel bayanların evde masaj özelliğini sunmalarıyla beraber çok daha güzel zevklerin kapısı açılmış oluyor. Mersin evde masaj hizmeti sunan bayanların hepsi tam anlamıyla zevkten çıldırtacak kadar vücudunuza hâkim olmayı bilen bayanlar olmaları sebebiyle, istediklerinizi yaşayabilmenize olanak sağlıyorlar. Masöz olarak eve gelerek veya kendi evlerine davet edere; istediğiniz ev seçeneğinde görüşme yapabilmenize olanak sağlıyor olmalarıyla beraber son derece özel oluyorlar. Masöz deneyimini her açıdan zevk dolu olmasını isteyen beyler Muğla masöz bayanlarında aradıklarını bulacaklar ve sınırsız zevklerin tadına bakacaklar. Çekici masöz bayanlar içerisinde istediğiniz bayanın profiline girerek o bayanla görüşme için iletişime kolaylıkla geçebilirsiniz.

 

Sahip oldukları profillerde kendilerini özel olarak tanıtan bayanlarla beraber yaşayacağınız ateşli görüşmelerin tadını aklınızdan bir an bile olsa çıkaramayacağınız gibi çok rahatlamış olmanın tadını çıkacaksınız. Nevşehir mutlu son masaj bayanlarıyla beraber nefes kesen masaj deneyimlerini yaşayacak olmanızla beraber kendinizi kaybedeceksiniz. Yatakta istediğiniz tempoda sizlerle birliktelik yaşayacak olan bayanlarla beraberlikleriniz sonunda tüm yorgunluğunuzun gittiğini hissedeceksiniz. Stressiz bir hayata devam etmek için mutlu sonlu masöz bayanların isteklerinizi gerçeğe dönüştürüyor olmasından büyük bir keyif alacaksınız. Görüşmelerinizi seanslık, saatlik ve gecelik olarak yaşayabilme imkânına sahip olmanızla beraber kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz değerli beyler.

 

 

 

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Karabük evde masaj

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Yatakta her zaman farklı zevkleri yaşamak istediğiniz zaman diliminde kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz gibi sizlerle olmaktan keyif alan bayanların tadına varacaksınız. Isparta mutlu son masaj zevkini sizlerin tüm vücudunda hissettirecek olan bayanlarla beraber yaşayacağınız mutluluk dolu zevklerde kendinizi özel hissedeceksiniz. Baştan çıkarıcı bir masaj zevkini sizlere hissettirecek olan bayanlarla birlikteliklerinizin tamamı farklı olacağı gibi aynı zamanda çok da özel olacaktır. Kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlayacak bayanlarla birlikte olduğunuz anlarda kusursuz zevkler yaşamaktan memnuniyet duyacaksınız. Hem masaj zevkinde hem de sex zevklerinde sizlere kendinizi iyi hissettirecek bayanlarla birlikte olacağınız zaman diliminde büyük keyif alarak ilişkinin tadını çıkaracaksınız.

 

Masaj zevkini kusursuz haliyle beraber yaşamak istiyorsanız Karabük evde masaj yapan bayanlar isteklerinizi tam anlamıyla karşılamayı iyi biliyorlar. Evde masajın tadını sonuna kadar yaşatabilen bayanlarla birlikte olacağınız anlarda kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Mükemmel bir konforu ve beraberinde kaliteli deneyimleri sunan bayanlarla birlikteliklerinizin tamamında kendinizden geçeceksiniz. Vücudunuzun her noktasında hissedeceğiniz rahatlıkla beraber ateşli masaj deneyimlerinin tadına doyamayacaksınız. Masöz bayan arayışı içerisinde olduğunuz anlarda Kahramanmaraş masöz bayanlar sizlere eşlik edecekler. Zevkin sınırlarını zorlayacak olan seksi bayanlarla birliktelikleriniz rahatlatıcı olacağı gibi çok da memnuniyet verici olacak. Nefes kesici ilişki deneyimlerini sizlerle paylaşacak olan bayanların tamamı profesyonel masöz oldukları gibi erkeklerin dilinden de anlayan bayanlar. Kendinizi kaybedeceğiniz masaj zevklerini yaşamak için vakit kaybetmeden masöz bayanlarla görüşme yapabilirsiniz.

 

 

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Erzurum mutlu son masaj

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Hayatın hengâmesi içerisinde artık masaj bir lüks seçenekten çıkarak bir ihtiyaç haline dönüşmüş durumdadır. Özellikle monoton bir hayata sahip olduğunu düşünenler için masaj seçeneği periyodik olarak tercih edilebilir durumdadır. Masaj yaptırmak isteyen fakat otel gibi yerlere gitmek istemeyen beyler için en ideal seçenek Elazığ evde masaj seçeneğidir. Evde masaj yaptırmanın rahatlığını yaşayan beyler tekrar tekrar masaj zevkinin tadını çıkarmak istiyorlar. Birbirinden hoş görünüme sahip olan bayanlarla beraber yaşayacağınız masaj zevkiyle beraber kendinizi son derece ateşli hissedeceğiniz gibi aynı zamanda çok da dinlenmiş hissedeceksiniz. Erzincan masöz bayanların her biri, çok özel bayanlar olmaları itibariyle; masaj zevkini nasıl en üst seviyede yaşatacaklarını da iyi biliyorlar. Özel masaj zevklerini yaşatmayı iyi bilen masöz bayanların eline kendinizi bıraktığınızda oldukça rahat ve bir o kadar da iyi hissedeceksiniz. İsterseniz bir kaçamak olarak belirli bir süre boyunca isterseniz de daha uzun süreli seanslar olacak şekilde masaj tercih edebilme avantajına sahipsiniz.

 

Masaj seçeneğinin beklentilerini karşılamayacağını düşünen beyler Erzurum mutlu son masaj alternatifinden sonuna kadar yararlanabilme olanağına sahipler. Mutlu sonlu masaj seçeneğiyle beraber, üst düzey kalitede masajın tadını çıkarabileceğiniz gibi bir o kadar da zevki tüm vücudunuzda hissedeceksiniz. Nefes kesen masajın ardından gelecek bir rahatlama hissiyle uzun süre boyunca kendinizi çok ayrıcalıklı hissedecek ve bundan memnuniyet duyacaksınız. Masaj konusunda istediğiniz her özelliğe sahip bayanlar sizler için bekliyorlar.

 

 

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Memnuniyet verici masözler

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Memnuniyet verici masöz bayanların tüm becerilerini vücudunuzda sergileyecek olmalarından alacağınız zevki bir an bile olsun aklınızdan çıkaramayacaksınız. Batman masöz bayanların hepsi seçkin bayanlar olmaları itibariyle bir erkeğe her anlamda nasıl yaklaşacaklarını da çok iyi biliyorlar. Mükemmel bayanlarla birlikte olacağınız anların tadına hiçbir zaman doyamayacak olmanızla beraber, onlarla yaşayacağınız deneyimlerin tadını da unutamayacaksınız. Ateşi yüksek bayanlarla beraberliklerinizde kendinizi çok seksi hissedeceğiniz, erotizm hissinin tadına varacaksınız. Masöz bayanların seksiliğinden etkilenecek olmanızla beraber onları her an isteyeceksiniz.

 

Her erkeğin rüyalarını süsleyen Bayburt mutlu son masaj yapan bayanlar ise tam anlamıyla ilişki memnuniyeti sağlıyorlar. Hem narin parmaklarıyla sizlere masaj yapıyorlar hem de bir o kadar vücudunuza bedenleriyle tam uyum sağlayarak ilişki yaşıyorlar. Kusursuz bir ilişkinin kapısını sizler için açan mutlu son yapan bayanlarla hayalini kurduğunuz her zevki paylaşabilirsiniz. Baş başa yaşayacağınız özel zevklerin ateşini, vücudunuzun her noktasında hissederek kendinizden geçecek ve rahatlamanın keyfini çıkaracaksınız. Evde masaj yaptırmak isteyen centilmen beyler için ise Bursa evde masaj seçeneğine sahip olan çekici güzel bayanlar hizmet veriyorlar. Ateşi yüksek olan bayanlarla her masaj zevkini paylaşırken kendinizi sadece gevşemiş hissedeceksiniz. Hayatın, işin ve daha farklı diğer konuların yoruculuğundan masaj süresi boyunca da olsa uzaklaşacaksınız. Masaj deneyimleri yüksek olan bayanlarla yaşayacaklarınızı asla ama asla unutamayacaksınız. Mükemmel bayanların yapacağı masajla kendinizi kaybedeceksiniz.

 

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Hamamda

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir gün önce gay kanalında chat yaparken tanıştığım birisinden birhamamın adresini almıştım. Hamamlarda böyle alemler olduğunu daha önce deduymuştum ama arkadaş burasından çok emin konuşuyordu. Ben de merakımıyenemedim. Ne de olsa aylardır belki de yıllardır düşlediğim bir fantezimigerçekleştirme fırsatı bulacaktım. Hamamın oturduğum yere uzak olması benim dahada rahat olmamı sağlayacaktı, tanıdık biriyle karşılaşma ihtimali yok denecekkadar azdı.

Ertesi gün arkadaşın verdiği adresten hamamı buldum, işyerlerinin arasında biryerdi. Girişte paramı verip peştamalımı aldığımda kapıdaki görevli beni uyardı.“Peştamalını ortada açmak yasak haberin olsun” dedi. Sanırım doğru yeregelmiştim. Kıyafetlerimi torbaya koyup emanete teslim ettikten sonrapeştamalımla içeri girdim. İçeride “orta” denen göbektaşının da olduğu bir alanve kenarlarda ikişer kurnalı küçük kabinler vardı. Kabinlerin bazılarındaniniltiler geliyordu. Ortada boş bir yer bulayım diye gezerken önünden geçtiğimkabinlerden birine göz attım. İçeride dizlerinin üstünde 40 yaşlarında kıllı vegöbekli bir adam benim yaşlarımdaki parlak bir genci dörtayak pozisyonunagetirmiş yavaş yavaş beceriyordu. Gencin o halini görünce kendimden geçtim.Umarım ben de onun kadar mutlu olabilirdim.

Boş bir kurnanın kenarına doğru oturuyordum ki yan tarafta yıkanmakta olan 30-35yaşlarında birisi bana “Hoşgeldin birader” dedi. Ben ürkekçe hoşbulduk deyince“İlk defa mı geliyorsun” diye sordu. Demek ki buraya müdavim olunuyordu. Ben de“evet, ilk” dedim. Sonra biraz sağdan soldan bahsetti. Sonra “ben bacaklarımıfilan yıkıyacam burada peştemal açmak yasak gel bi kabine gidelim sohbetimiziorda ederiz” dedi. Bu teklife sevinmiştim adam resmen bana göz dikmişti. “olur”diyerek onu takip ettim.

Boş kabinlerden birine girdik ve muşamba perdeyi çekerek bizi gözlerden uzakkıldı. İçeride karşılıklı iki kurna yer alıyordu. Biz de karşılıklı oturduk. “Buhamam güzel bir yerdir, burada iyi akadaşlıklar kurulur” diyerek peştamalınıaçtı. İnik olan erkekliği iki bacağının arasından aşağı sarkıyordu. Hafifkalınca ve kesinlikle çok güzeldi. Gözümü alamayınca “ne o bakakaldın” diyesordu. “Çok güzel…” diyebildim kısık bir sesle… “gel yakından bak” diyincekalkıp yavaşça gittim ve yanına oturdum. Ellerim erkekliğine değince içimde ılıkkıpırdanmalar oldu. Derken o da bir eliyle ıslak peştamalım üstünden kalçamınyanını okşamaya başladı. “Tadına bakabilir miyim?” diye sordum masumca. “Tabiki” diyince kalkıp önüne, iki bacağının arasına oturdum.

Aleti hala inik ama haşmetliydi. Önce başını hafifçe iki dudağımın arasınaaldım. O yumuşaklığı dudaklarımla hissetmek beni kendimden geçirmişti. Sonradilimle kasıklarından başlayarak önce yumurtalıklarına geldim. Yumurtalarınıniçinin lezzetli bir kremayla dolu olduğu belliydi. Sonra tüm erkekliğini ağzımasığdırdım, başımı yavaşça geri çektim ve aynı işi tekrarladım. O erkekliğinağzımın içinde ve dudaklarımın arasında canlanması, gittikçe büyümesi ve ağzımasığmayacak bir hale gelmesi inanılmazdı. Damarlarıyla ve haşmetiyle kudretli birsilah gibiydi. Bir köle gibi teslim olmuştum o ise keyifle benim saçlarımıseviyor arada memelerimi okşuyordu. “yeter canım, galiba kıvama geldi” diyerekyanaklarımdan tutarak başımı çekti.

Koltuk altlarımdan tutarak beni ayağa kaldırdı. Belimden tutarak çevirdi vepeştamalımı çıkardı. Kendine doğru çekerek kalçalarımın yanaklarını öpüyor vehafif hafif ısırıyordu. Girişi görmek için iki eliyle yanakları ayırdığındadayanamaz hale gelmiştim. Aklım onun güzel erkekliğindeydi. O parmağıyla girişinetrafında oynadıktan sonra yavaşça girişi zorladı. Dayanamayıp yere çöktüm vedörtayak halini aldım. Hamamtasıyla aletinin üstüne bir su döküp benbacaklarımdan tuttu. Kaçmama engel olmak ister gibiydi ama kaçmaya hiç niyetimyoktu ki. Sonra sanki öper gibi erkekliğini pembe girişime değdirip değdiripçekti. Sonra kalçalarıma su döküp yavaş yavaş zorlamaya başladı. Kendimden çıkanseslere inanamıyordum ama zevkten kendime hakim olamıyordum. Tamamen içimeyerleşip kasıklarını kalçama dayadı. Ben hafifçe kalçamı sallayarak aldığı zevkiarttırmaya çalışıyordum. Bir yandan eliyle benim yumurtalarımı, erkekliğimi vegöğüslerimi okşuyordu. Hızını arttırarak devam etti.. Adeta! kasıklarıyla kalçamı dövüyordu. Onu derinliklerimde hissetmek bana tamanlamıyla becerilme duygusunu yaşatıyor, mutluluktan uçuruyordu. Çoktanboşalmıştım ama o devam ediyordu. O lezzetli sütü kaçırmak istemiyordum. “tadınabakmak istiyorum” diyebildim sadece. O da “hay hay diyerek” devam etti. Birmüddet sonra içimden çıkarak elime bir sabun verdi. Ben biraz önce beni uçuraneti yıkıyordum. Yıkadıktan sonra elimle devam ettim ve tekrar dudaklarımınarasından geçmesine izin verdim. İçindekini çıkarmak istercesine çılgıncaemiyordum. Bana “geliyor” dedi ve bir volkan gibi patladı. O muhteşem lezzetartık damağımdaydı. Sıcacık, koyu kıvamlı bir lezzet abidesiydi.

Kudret pınarından akan süt bitince erkekliği yavaşça indi. Ben ise başımı onunkasığına dayamış hala erkekliğini seyrediyordum. İnik olan aletin ucuna bir kaçdamla daha süt gelince dilimle onları da aldım.

Kafam hala bacaklarının arasındaydı biraz dinlenmiştik ki kabine 45 yaşlarındairi yarı bir adam girdi. İkimizi o halde görünce ona dönerek “Ooo kapmışsınçıtırı, afiyet olsun” dedi. O ise gayet sakin “ayıp ettin buyur abi” diyerekbeni gösterdi. Beni bir mal gibi sunmasına inanamamıştım. Ama çok da hoşumagitmişti. Ben daha kımıldamamıştım ki yeni gelen karşımızdaki kurnaya oturdu vegayet kendinden emin peştamalını açtı. Erkekliği neredeyse deminki erkeğiminkikadardı ama saldırıya hazır bir şekilde hafif kalkmış beni bekliyordu. Ben onubiraz daha azdırmak için hemen yanıbaşımdaki inik aleti şehvetli bir biçimdeağzıma aldım. Bunu yaparken bir bacağımı hafifçe kaldırarak taze becerilmişkalçamı yeni erkeğime gösterdim. “gel bakalım buraya” diyerek beni çağırdı. Eskisevgilim de beni okşayarak “hadi bakalım diyerek beni karşıya gönderdi.Deminki erkeklikle oynadığım gibi onunla da oynayacaktım. Ama arkamdakini deunutmuş değildim. Yeni erkekliğin tadına bakarken kalçalarımı kaldıraraksallayarak arkamdakine sinyaller gönderiyordum. Davetimi kabul etmiş olacak ki.Arkama geçip yumuşak aletini kalçalarıma sürtmeye, beni yeniden okşamayabaşladı. Yeni erkeğim “dur bakalım sen yaptın sıra bizde diyerek beni ayağakaldırdı. Bir eliyle erkekliğini tutarak bana “otur bakalım” dedi. Benim hafifçebükülmemle elleriyle kalçalarımı avuçlayarak kontrollü bir şekilde nişan aldı.Silah hedefe yönelmişti. Duraklamadan kapımdan içeri girer girmez tüm silahıkınına yerleştirdi. Girip çıkmıyor, beni kucağına oturtmuş bir şekilde altımdakasılıp duruyordu. Onun kasılmalarıyla hafif hafif zıplıyordum. Derinliklerimtitriyor yine kendimden geçiyordum. Bir elimle kendi aletimi okşuyordum bu aradaeski sevgilim karşımda bizi seyrederek kendini tatmin ediyordu. Benim durumumugörünce hamamtasıyla geldi ve “içine boşal” dedi. Ben za!ten gelmek üzereydim ve onun elindeki hamamtasına boşaldım. O kadar yaklaşmışkenonun yeniden kalkmış aletine de dokunmak istedim. Bu arada altımdaki sevgilimcoşmuş durmaksızın beni beceriyordu. Eski sevgilimin aletini biraz okşamamla odalezzetli sıvısını hamamtasına boşalttı.

O iri yarı adam kendinden beklenmedik bir süratle beceriyordu beni. Artıkçevremi göremez olmuştum. Yeni erkeğim hamamtasını görünce “ beni bekleyin dedi”ve bir süre sonra beni kalçalarımdan kaldırdı. Eliyle devam ederek hamamtasınıistedi ve içine boşaldı. Hamamtasındaki kokteyli tatmak için sabırsızlanıyordumki yeni erkeğim “yavrum aç bakayım ağzını” dedi. Ben ise ona ben hallederim dergibisinden ellerimi uzatarak hamamtasını aldım. Yavaş yavaş tadına vararak içmekistiyordum ama tas geniş olduğu için bir kısmı dudaklarımın kenarından çeneme vegöğsüme damlıyordu. En sonunda bitince parmaklarımla önce çenemdeki vegöğsümdeki kremleri sıyırdım ve onları büyük açlıkla bekleyen ağzıma aldım.Sonra da hamamtasının dibinde kalanları sıyırdım. İki erkeğim karşıma geçmişbeni seyrediyorlardı. İlk erkeğim “yine uğra” diyerek kabinden çıktı. İri yarıolan yeni erkeğim de aletini yıkarken “arayı açma yine bekleriz” dedi. Ben de“merak etmeyin” diyerek eğilerek temizlenmiş erkekli!ğine bir şehvetli bir öpücük kondurdum. Arkamı dönünce kalçalarımı bir dahaokşayıp “çok parlak ve çok tatlısın mutlaka gel dedi” ona “tabii ki” der gibigülümseyerek nihayet yıkanmaya başladım. Ve damağımda müthiş bir tad arkamdatatlı bir sızıyla oradan uzaklaştım…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Çok Harikaydı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Selam hikaye okuyucular size batmandan yazıyorum.ben ekim.21 yaşındayım. Sexi acayib derecede seviyorum.az evvel yaşadığım sex maceramı size yazmak isdim arkadaşım da daha yanımda duruyor adı devrim kendisi 19 yaşında..ama müthiş sex yaptık ve devrim beni devirdi diyebilirim. Devrim benim yıllardır arkadaşım ve gay eğilimleri olduğunu bilmdiğim halde onunşla hep sikişmek istemişimdir.ve olduda.sabah sınava girdik ve bnim bekar eve geldik.uykuzuzduk ikimizde ve ev soğuk olduğundan ve ayrıyten sex yapmak ve artık devrimle hayallerimi gerçkleştirbilmek için aynı yatakta yatalımm mı dedim. oda evet olur dedi. bende soyunup pijamalırı giydim.o soyunmadı.yatağa uzandım.ve konuşmaya başladık ordan burdan derken eli gayri ihtiyari sikimin üstüne geldi ve çok utandı.bend ne oldu seninki kadar yok mu dedim.o da daha kalkmışki bilemedim dedi.haydi kendinki göster dedim.utandı ama ben ısrar ettim ve pantolonunu çözdüm. kiloduna elimi attım.yeni yeni siki kalkıyordu ama açmadan yüzüne baktım ve sex yapmak istermisin dedim.dememle birlikte o da elini sikime attı ve okşadı bende cesaret alarak onun kini elledim ve eğilip yaladım.bana ohhhh sevgilim beni delirttin dedi ne zamandır bu anı bekliyomuş oda.ve oda döndü ve benimkini aldıağzına v artık doruktaydım gelmek üzreydim ki bana beni götten sik dedi.tatlı sarıiınım domaldı ve götünü açtı bende beklermiyim hemen kıremledim daracık götünü baş parmağım zoraki giriyordu ama o elini değil sikini istiyom dedi ve bende dayadım deliğine sikimi.aman tanrım ne sıcak bir vucut benim tatlı aşkım ve sarhoş edici kelimeler sarfetmeye başldım.artık sorakid olsa sikimin tamamı içindeydi.ve git gel yapıyordum o da bana beni yırt beni parçala deyordu.ve dayanamayım göt deliğinin derinliklrine bir pınar gibi aktım baktım zevkten o minnacık tatlı siki boşalıyor bu beni dahada zevke getirdi v hemen ğilip sikini ağzıma aldım yaladım yuttum.çok güzeldi.ve domaldı kalkık sikinin tamamını içime aldım.ufaktı ama çok zevk vericiydi.üzernde zıplamaya başladım.tatlı sarışın kocacığım dedim ve dudaklarına yumuldum.kalın dudakları beni tahrih ettiği bir anda içime gürül gürül boşaldı.hemen üstünden kalkıp sikini ağzıma alıp geri kalnları yalayıp yuttum.ve artık bu günden sonra sözleştik daima beraber olacağız.devrim seni seviyorum deyip daima kendimi sana siktireceğime dair söz verdim.ama ne yapalım zaman yok bu çook harka sex bu gün birer defa saxo çekerek bitirdik.bayyyyyyekim_devrim

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Beni Kim Becerecek

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

kendimi erkek hissediyor evde yalnız kaldıkça aynadan kendi Popoma bakarak 31 çeker kendi kendimi tatmin ederdim.daha sonraları içimde değişik duygular belirmeye başladı. Acaba aynanın karşısında kadın elbiseleri giyersem nasıl olurum diye kafama sorular takılmaya başladı. Benden iki yaş büyük ablam var ve üniversite imtihanlarına hazırlanıyor.Ablam nasıl giyiniyor, neler sürüyor,neler takıp takıştırıyor Ablamı gizlice takip etmeye başladım.Evde hiç kimsenin olmadığı zamanlarda ablamın elbiselerini giyip aynanın karşısında kendimi seyretmeye ve aynaya karşı domalarak ablamın eteğini hafif kaldırarak altından dantelli külotu görecek şekilde popoma bakarak 31 çekmeye başladım.Bu iş çok hoşuma gitmişti. Ablamla birlikte kaldığımız zamanlarda ablamın giyimine karışmaya başladım.Daha çok seksi dar ve üzerine tam yapışan elbiseler almasını kendisine çok yakışacağından bahsetmeye başladım.Hatta dar ve kısa etekler alması konusunda çok hoş olacağını her defasında kendine fırsat buldukça söylüyordum.Ablamın saçları kızıla yakın kısadır.birgün giyimden bahsederken abla sen niye peruk almıyorsun giyimine göre saçınla neden uğraşıyorsun dedim. Bana döndü sen benim her şeyime neden karışıyorsun ki dedi hem peruk almama kim izin verecekki aman dedim ben sana alırım ikimiz harçlıklarımızı biriktirelim dedim.Tamam dedi ablam söz mü söz dedim aradan 4 ay geçti bakırköyde bir perukçudan ablama sarı bir peruk aldık.Ablamında tabii benimde çok hoşuma gitmişti.

Ben artık evde yalnız kaldığımda ablamın her şeyini kullanmaya başlamış Ablamın giysilerini (sütyen,külot,çorap,küpelerini) makyaj malzemelerini ve peruğunuda takarak çok hoş bir kadın oluyor aynanın karşısında kırıtarak çok seksi isterik fahişe oluyor götdeliğimi iyice kremleyerek patlıcan,salatalık benzeri şeyler sokup kendi kendimi tatmin ediyordum.Bir Pazar günü evdekiler gezmeye gitmişler akşam üstü döneceklerdi ben evde yalnız kalacağım için çok mutluydum. Sabah saat 10 da evdekiler gezmeye gitmişti ben hemen banyoya gittim Ve her tarafımı traş ettim vücudumun her yerini bembeyaz pudraladım.her yerim öyle güzel pürüzsüz ve kılsız dı ki ablamın odasına geçtim ablamın siyah G string kilotunu ,sütyenini (sütyenin içini pamukla doldurdum) kırmızı dar mini eteğini üstüne göğüslerimi tam anlamıyla teşhir eden beyaz bady giymiştim kendimi süslenmeye öyle kaptırmışım ki birden kapı açıldı ve ablam beni o halimle yakaladı çok utanmış hemen üstümdekini çıkarmaya çalıştım çok utanmış kızarmıştım.Ablam dur dedi çok anlayışlıdır. Ne yapacaktın dedi kendi kendimi tatmin edecektim dedim nasıl yani dedi 31 çekip götüme her zaman yaptığım gibi patlıcan salatalık sokacağımı söyledim.ablam şaşırdı olabilir dedi bense yatağın köşesinde giyinik öylece duruyordum. Ozaman ablam devam et dedi bana dur makyajını ben yapayım dedi ilk defa çok güzel bir makyajım olmuştu ablam ayak tırnaklarıma kadar oje sürmüş sarı peruğuda takınca bana çok güzel bir kız oldun diye iltifat bile etti. Ben işime devam ettim aynanın karşısında kırıttım bir fahişe gibi ablamın yanında sik istiyorum yokmu götümü sikecek diye fahişeler gibi gezdim.

Artık sırrımı ablam biliyordu çok rahatlamıştım .Ama içimi kavuran bir şey vardı mutlaka yarağın tadına varmak onu görmek içimde hissetmek istiyordum. Arkadaşım sebahattini gözüme kestirmiştim Evde kimsenin olmadığı bir gece Onun bizde kalmasını sağlayacaktım

Arkadaşımla o gün ders çalıştık akşam geç olmuştu evine gitme telefon et bizde kalalım dedim oda kabul etti.Sebahattine annem yer yatağı yaptı ben kanapede o yerde yatıyordu saat 11 falandı biraz laflarız deyip sebehattinin yanına uzandım oda karanlıktı konu seksten açıldı ben konuyu penis boylarına getirdim sebahattin sikinin 19 cm olduğunu söyledi o an kendimin sikinin ne kadar ufak olduğunu meğer bilmiyormuşum benim sikim kalkık 8 cm.dir.Sebahattin bana seninki kaç cm.dediğinde cevap vermek istemedim ama sebahattin hemen önüme yapıtsı oğlum sende hiçbir şey yokmuş dedi bak benimkine karanlıkta çıkarttı gösterdi. Ben yutkundum içim hoş oldu bunu mutlaka ellemeliyim diye düşündüm sebahattine göremiyorum dedim elliyeyimmi dedim elimi sebahattinin sikine götürdüm yılan gibiydi istersen al senin olsun dedi sebahattin sonra şaka şaka dedi nede olsa benim nasıl yandığımı bilmiyordu.Ben bulmuşum yılan gibi siki bırakırmıyım hemen sebahattinin sikini ağzıma aldım yalamaya başladım dur ne oluyor demeye kalmadan sebehattinin siki ağzımda büyümeye başladı öyle bir güzel yalıyordum ki sebehattin bile şaşırdı oda ilk defa yalattığını acayip zevk aldığını söylemeya başladı bir yandan kafamın arkasından bastırıp taşaklarına kadar emmemi kulağıma fısıldıyordu.sebehattinin sikini öyle bir yalıyordum ki sanki kıtlıktan çıkmış gibi sebahattin boğazıma kadar menilerinin hepsini ağzıma akıttı. Tabi ben doymamıştım .O gece sebehattinin siki ağzımda emzik gibi yalaya yalaya uyumuşum. Sabah kalktığımızda sebahatti’ne ablamlamın elbiseleri ile neler yapabileceğimizi anlattım sebehattin Sabırsızlanıyordu nezaman yalnız kalacağız diye ve o hafta sonu sebehattinle yalnız kaldık evde , ablamın elbiselerini giydim peruğunuda taktım bir kadın gibi oldum sebehattin bile şaşırdı evde kırıtıyor karılık yapıyor ne olur kocacığım beni sik diye sebehattinin peşinde koşturuyor sebahattinin sikini akşama kadar emdim birbirinden güzel elbiseler giyerek salatalık patlıcanla alıştırdığım götümü sebahattinin 19 cm lik yarağına tam 5 defa siktirdim Artık hergün sokağa çıkarken ablamın dantelli kilotlarını giyiyorum vede götümebir parmak krem sürerek çıkıyorum ne olur ne olmaz Benim güzel götümü sikecek mutlu edecek koca siklere her zaman hazır olsun.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Almanya

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Avrupadan bir gencim. Kendimi bildim bileli, ayni cinsiyete ilgim vardi. Belki kiz yoktu oyüzden. Kücüklükten beri arkadaslarla aletlerimizle oynadik. Ama bunun gecici bir duygu oldugunu zannediyor, elbet kizlara dönerim diyordum. Aslinda kiz arkadasim hic eksik olmadi büyüyünce. Yakisikli parlak bir cocuk oldugum icin herkizi elde edebiliyordum. Ama yinede aklim baska seylerdeydi.Neyse, birgün bir barda kafayi cektim sonra tanidigim ibne bir cocugu arayip neyaptigini sordum. Evde tv izliyorum dedi. Yalnizmisin dedim oda evet dedi. Gelebilirmiyim birseyler iceriz dedim. Tabi dedi. Cabuk gel. Neyse kapidan girer girmez, elime bir bardak sarap sikistirdi. Sonra bir iki kadeh daha ictik ve ben hemen onun dudaklarina yapistim. Sonra birbirimizin aletini elimize aldik ve oksamaya basladik. Ben hemen soyundum, dayanamiyordum artik, oda hemen benimkini agzina aldi, bende onun aletini agzima aldim. Nasil tatliydi anlatamam. Hic bukadar zevk duyacagimi düsünmemistim. Aradan 10 dakika gecmeden ben bosaldim. Ama o devam etti. Yaladi oksadi, popomu parmakladi ve mali yeniden kaldirdi ve hemen poposunu bana döndü, bende arkadan girmeye calistim ama olmuyordu, bir türlü giremiyordum. Oda cok büyük diye inliyordu. Sonra o arkama gecti, onun aleti ince ve kücük olmasina ragmen oda giremedi bana. Sonra parmaklarla devam ettik. Ben onunkini yaliyor oda benimkini yaliyordu. Hayvanlar gibiydik. Durmak bilmiyorduk, ben 2. defa bosaldim ama o hale bosalamamisti. Sonra bir Porno film koydu, benim mal yine kalkmisti. Oda beni yüzüstü yatirdi ve popomu dakilarca yaliyor, parmakliyor zevkten öldürüyordu beni. Sabaha kadar böyle sevistik. Sonra ben üstümü giyindim tam gidecektimki, tekrar pantolonumun üstünden benim aleti tuttu gitme dedi, biraz daha, doyamadim sana dedi. Sonra kendimi bos biraktim kollarina, öpüstük, oksadik yine birbirimizi. Sonra ben dayanamadim artik, döndüm popomu ona, oda yine yalamaya basladi popomu, yaladi, kremledi kendi aletinide kremledi – birdaha deneyelim dedi ve yavasca sokmaya ugrasti arkadan. Bende popomun yanaklarini busefer birbirinden ayirdim. Busefer cok kolay girmisti ben inanamiyordum, beni bir oglan sikiyordu. Cok zevk aliyordum, hic böyle bir duygu hissetmemistim. Arkadan 10 Dakika soktu cekti ben doyamiyordum onun aletine, sonra kendi sirtüstü yatti bende üstüne ciktim, aletini dümdüz tuttu bende üstüne popomu ayirarak yavasca oturdum oda icime yine bir yag gibi kaydi. Filmlerde gördügüm kizlar gibi popomu saga sola kiviriyordum oda aletime 31 cektiriyordu, yine dayanamadim bunca zevke bosalmamak icim kendimi zor tutuyordum. Üzerinde 15 dakika kivrandim bir kadin gibi, cok mutluydum. Hic bitmesin istedim ama yine dayanamayip bosaldim. Sonra ona hem elimle hemde agzimla bosalmasi icin yardim ettim. Ve oda bosaldi. Bir daha yanina gitmedim. Haftada 1 gün görüyorum onu ama aliskanlik yapar, duyulur diye cok korkuyorum. Ama fantazilerimi hep o dolduruyor, hic aklimdan cikmiyor. her 31 cekisimde o geceyi düsünüyorum. Birdaha gitsemmi bilmiyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Beni Iki Kişi Becerdi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

selamlar ben daha önce kalfamla başımdan gecen hikayemi anlatmıştım evde yanlızdım canım sıkılıyordu. internette gay kanalına girdim başladım sohbet etmeye kadın gibi giyinip makyaj yapmayı çok sevdiğimi ilgilenen olursa beraber olabileceğimi söyledim hemen 1-2 kişi ile başladık sohbete sobet sırasında 2 kişi ile konuşuyordum ikiside buluşmak istiyordu. bende hep hayalimde olan 2 kişi ile seks yapma hırsatını yakalamıştım konuyu acınca kabul ettiler 1 saat sonra buluştuk eve gittik ben yanıma iç çamaşır ve elbise almıştım eve geldiğimizde tanıştık biri kemal biri mehmetti kemal iri yarı 100 kğ sarışın biriydi mehmet ise zayıf 65 kilo esmer biriydi ikiside yakışıklıydı neyse içkilerimizi içiyorduk ve birbirimizi tanıyorduk ben museade isteyerek yatak odasına geçtim tanga siyah dantelli kilot ve sütyenimi giydim. siyah kilotlu çorabı giydim mini eteği giyip üzerine askılı buluzu giyip makyajımı yapıp yüksek topuklu ayakkabıları giyerek salona çıktım. kemal ve mehmet konuşuyorlardı beni görünce çok şaşırdılar ikiside itifat etmekteydiler bu benim çok hoşuma gitmişti. heyecandan kalbim duracak gibi oluyordu. müzik çalıyordu bende başladım kıvırmaya ve dans etmeye onlarda tempo tutuyorlardı ben striptiz yapıyordum mehmet kalkıp yanıma geldi ve beni okşamaya başladı her yerim titriyordu. kemalde sikin çıkarmış oynuyordu ben daha fazla dayanamayıp kemalin yanına gelip çömeldim ve sikini alıp yalamaya paşladım siki okadar sıcakti anlatamam ben onu yalarken mehmette soyunmuş arkama geçmiş çorabı çıkarıp götümü başladı yalamaya ben zevk doruğundaydım kemalin sikini öyle emmişim ki birde ağzım sıcacık menü ile doldu. hepsini yalayıp yuttum. ama siki ağzımdan çıkarmıyordum mehmetin siki yaklaşık 22 cm di oda benim götü iyice yalamış genişletmiş ti ve birden sikini tanga külodun yanından götüme soktu bir çığlık attım ki anlatamam ama sonra zevk almaya başladım acı ve zevk bir aradaydı kemalin siki ağzımda gene büyümüştü o sırada mehmet içime öyle bir boşaldıki her yerim döl oldu. mehmet sikini çıkarttı önüme geldi kemal ise arkama geçti götümün yangını sönmeden içime girdi. ben zevkten uçuyordum gözlerim kararmıştı açtığımda ne göreyim mehmet sikini ağzıma sokuyor. siki öyle yalıyorum ki mehmet çığlık atoyor. üçümüz aynı anda boşaldık ve yığılıp kaldık. ben uyumuşum birden gögüslerimin emilmesi ile irkildim kemal gögüslerimi emmeye başlamıştı. mehmette boş durmuyor götümü parmaklıyordu bende iki siki iki elime alıp başladım otuzbir çekmeye sonra ikisi birden kalkıp siklerini ağzıma soktular iki tane sik vardı ağzımda o kadar hoşuma gittiki anlatamam mehmet domalmamı söyledi ikisi birden benim götü aynı anda sikecekmiş ben olmaz çok acır dedim ama dinlemediler sokmaya çalıştılar ben çığlık atıyordum ama tabii başaramadılar önce kemal sonra mehmet sikti ben bitmiş bir haldeydim. ama mütiş bir zevk aldım 3 gün götümün üstüne oturamadım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32