ATEŞİN YERİ OLMAZ

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

ATEŞİN YERİ OLMAZ

Şeyda ile düzenli bir cinsel hayatımız olmuştu. Neredeyse elimize geçen her fırsatta sevişiyorduk. Onun isteklerini karşılamak için elimden geleni yapıyordum.
Dershanede bir gün öğleden sonra kalmaya karar verdik. Boş bir sınıfta ders çalışacaktık. Aslında hep çalışmayacağımızı ikimiz de biliyorduk. Zil çalıp da herkes derse girdikten sonra birbirimize küçük öpücükler konduruyorduk.
Öpücüklerin süresi gitgide uzamaya başlamıştı. Herkesin derse girmesini bekledik ve bundan emin olunca sınıfın kuytu bir yerine çekildik. Onun 80 beden göğüslerini okşamayı ne kadar özlediğimi fark ettim. En başlarda seksten çok şey bekleyen kızın yerini şimdi ben almıştım. Ne olursa olsun bugün yine penisimin tadına bakacaktı.
Onu duvara dayayıp öpmeye başladım. Ben Şeyda’ya yaklaştıkça penisim de onun bacaklarının arasına geçiyor ve kızın nefesi hızlanıyordu. Belli ki dibine kadar almak istiyordu. Dakikalarca süren öpüşmeden sonra önümde diz çöktü. Pantolonumun fermuarını yavaşça açtı ve boxerımın içindeki sertliği okşadı. Ustaca bir hamleyle onu da açtı ve penisim bu tatlı kızın ellerindeydi. Sanki penis kendisininmiş gibi rahatça okşuyor ve bana haz veriyordu. “Ağzına alsana.” dememle hemen aletime saldırdı. Ağzının ıslaklığı fazla olmalıydı ki her gidiş gelişinde penisimden aşağı tükürükleri damlıyordu. Dilini nasıl kullanacağını iyi biliyordu.
Ne kadar yaladı hatırlamıyorum. Kızı koltukaltlarından tutup ayağa kaldırdım ve dudaklarını, boynunu öpmeye başladım. Ellerimi poposuna indirdim ve okşamamın yerini avuçlamalar aldı. Arada daha bir sertçe sıkıyordum ve kız da irkiliyordu.
Kızın arkasına geçip onu bir sıraya dayadım. Pantolonunun fermuarına uzandım ve o güzelim lacivert kadife pantolonu dizlerine kadar sıyırdım. Geniş bir poposu vardı. Türk kızları aşırı güzel olmasalar da bu tip popolar biz erkekleri yatakta fazlasıyla tahrik ediyordu. Külodu da pantolonun hizasına kadar indirdim. Elimi arka cebime atıp bir prezervatif çıkardım. Yavaş davranarak penisime taktım. Ben vajinaya girmeye çalışırken Şeyda, penisimi kavrayarak vajinasına kendi soktu. Hiç ikiletmeden girmeye başladım. Ben girdikçe kızın bacakları sıraya çarpıyordu. Dengesini sağlamak için sıranın her iki kenarına sıkıca tutunmuştu. Artık ikimizin de nefesi epeyce hızlanmıştı ve aldığım haz sebebiyle dilimdeki sözcükler akamıyordu. Sadece becermeye bakıyordum.
Testislerim onun kasıklarına çarptıkça kendimi daha bir erkek gibi hissetmeye başlamıştım. “Boşalayım mı?” diye sorduğumda hiç duraksamadan “Hadi!” dedi ve o an kendimi bırakıverdim ve Şeyda’nın üzerine uzandım. Aletim tüm menimi prezervatifin içine bırakırken bense kızın üzerine uzanmış şekilde sakinleşmeye çalışıyordum. İyice sakinleşince kendimi geri çektim ve prezervatifi çıkardım. Tüm menim onun içindeydi ve içim tarifsiz bir huzurla dolmuştu.
(Burada anlatılanlar kesinlikle kurgu değildir. Sizin de başınızdan geçenler varsa lütfen tahrikkar@gmail.com adresinden bana yollayınız. Ayrıca sayfayı ziyaret eden tüm arkadaşlara teşekkürler…)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir